{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Bayi Başvuru

Alışveriş deneyimi, fiyatı ve kalitesi ile değer yaratan, günün modası dendiğinde akla gelen isimlerden Ayakkabı Dünyası ailesine katılmak ve kendi işinizin sahibi olmak ister misiniz?

Türkiye genelindeki 70 mağazası bulunan, binlerce model ayakkabı çeşidiyle her zevke ve ailenin her bireyine hitap edebilme özelliğine sahip olan Ayakkabı Dünyası, kendi işini yapmak isteyen girişimcileri bekliyor!

1997 yılında bayilik vermeye başlayan Ayakkabı Dünyası 2014 yılında yeniden hızlandırdığı bayilik verme sürecine şimdi tüm hızıyla devam ediyor. Tüketicilerinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda büyüme çalışmalarını sürdüren Ayakkabı Dünyası, yeni bayileri için minimum 150m2-400m2 mağaza alanları arıyor.

AVM, ana cadde ve şehir merkezine yakın noktalarda açılması planlanan yeni mağazalardan birini işleterek siz de bu başarının bir ortağı olun…

Diğer tüm detaylar ile ilgili bayilik başvuru formunu doldurduktan sonra bizlere yönlendirmeniz sonrasında tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.