{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
150 TL ve üzeri siparişlerde KARGO BEDAVA!
 • RENK

 • MARKALAR

 • Beden

 • Cinsiyet

 • Fiyat

(227 ürün bulundu)
%11 İNDİRİM Erkek  Günlük Ayakkabı

Dockers Erkek Günlük Ayakkabı

134.99 TL 119.99 TL
Kahve Erkek Casual Ayakkabı
Erkek  Günlük Ayakkabı

Dockers Erkek Günlük Ayakkabı

184.99 TL
HAKİKİ
DERİ
%29 İNDİRİM Erkek Siyah Hakiki Deri Günlük Ayakkabı

Scooter Erkek Siyah Hakiki Deri Günlük Ayakkabı

225 TL 159.99 TL
HAKİKİ
DERİ
Erkek  Günlük Ayakkabı

Dockers Erkek Günlük Ayakkabı

164.99 TL
HAKİKİ
DERİ
%11 İNDİRİM Erkek  Günlük Ayakkabı

Dockers Erkek Günlük Ayakkabı

134.99 TL 119.99 TL
Erkek  Günlük Ayakkabı

Dockers Erkek Günlük Ayakkabı

174.99 TL
HAKİKİ
DERİ
%23 İNDİRİM Erkek Lacivert  Ayakkabı

Lumberjack Erkek Lacivert Ayakkabı

194.99 TL 149.99 TL
HAKİKİ
DERİ
%27 İNDİRİM Erkek Kahve Günlük Ayakkabı

Lumberjack Erkek Kahve Günlük Ayakkabı

204.99 TL 149.99 TL
HAKİKİ
DERİ
Siyah Erkek Casual Ayakkabı

Dockers Siyah Erkek Casual Ayakkabı

199.99 TL
HAKİKİ
DERİ
Siyah Erkek Casual Ayakkabı
Siyah Erkek Casual Ayakkabı
%15 İNDİRİM Erkek Deri Günlük Ayakkabı

City Life Erkek Deri Günlük Ayakkabı

269.99 TL 229.99 TL
HAKİKİ
DERİ
%11 İNDİRİM Erkek Deri Günlük Ayakkabı

Dr.flexer Erkek Deri Günlük Ayakkabı

359.90 TL 319.99 TL
HAKİKİ
DERİ
Erkek Deri Siyah Ayakkabı

Hammer Jack Erkek Deri Siyah Ayakkabı

229.90 TL
HAKİKİ
DERİ
Erkek Deri Günlük Ayakkabı

City Life Erkek Deri Günlük Ayakkabı

269.99 TL
HAKİKİ
DERİ
%26 İNDİRİM Erkek Deri Kahve Ayakkabı

Hammer Jack Erkek Deri Kahve Ayakkabı

229.90 TL 169.99 TL
HAKİKİ
DERİ
Erkek Deri Lacivert Ayakkabı

Hammer Jack Erkek Deri Lacivert Ayakkabı

229.90 TL
HAKİKİ
DERİ
%32 İNDİRİM Erkek Deri Günlük Ayakkabı

City Life Erkek Deri Günlük Ayakkabı

189.99 TL 129.99 TL
HAKİKİ
DERİ
%11 İNDİRİM Erkek Deri Günlük Ayakkabı

Scooter Erkek Deri Günlük Ayakkabı

225 TL 199.99 TL
HAKİKİ
DERİ
%20 İNDİRİM Erkek Deri Günlük Ayakkabı

Scooter Erkek Deri Günlük Ayakkabı

249.90 TL 199.99 TL
HAKİKİ
DERİ
%12 İNDİRİM Erkek Deri Günlük Ayakkabı

Scooter Erkek Deri Günlük Ayakkabı

249.90 TL 219.99 TL
HAKİKİ
DERİ

Erkek Casual Ayakkabı

Casual giyim, sokakta ve iş yaşamında aynı şıklığı sürdürmeyi amaçlayan hemen herkesin tercih ettiği bir giyim stilidir. Gömlek, pantolon, kemer ve ayakkabıları kullanarak casual giyime uygun kombinler yapabilirsiniz. Casual giyim sayesinde artık erkek olarak şıklığa sadece takım elbiseyle ulaşmak zorunda kalmayacaksınız.

Cas

ual Ayakkabı Nedir?

Casual, genel anlamda kravat, takım elbise gibi resmî giyimin ötesine geçen rahat kıyafet seçimlerini kapsar. Casual giyim, şıklığın sadece resmî kıyafetlerle sağlanmadığını kanıtlamıştır. Bu giyim tarzına uyum sağlayan ayakkabı modellerine ise "casual ayakkabı" denir. Casual ayakkabılar, aynı zamanda resmî giyime de uyum sağlayan yapılarıyla dikkat çeker.

Casual Ayakkabı Modelleri ile Tarzınıza Yenilik Getirin

Erkek giyiminin en önemli ögelerinden biri olan ayakkabılar, şıklığınız için çok önemlidir. Her ne kadar ilk bakışta üzerinizde dikkat çekmese de giyiminize uygun doğru ayakkabı seçimi, kombininizi tamamlamak için çok önemlidir. Erkek casual ayakkabı modelleri, hemen her giyim tarzına uyum sağlayacak çeşitlilikte üretilir. Bu çeşitler arasında giyiminize en uygun ayakkabıyı tercih ederek şıklığınızı günlük giyiminizde de sürdürebilirsiniz. Casual ayakkabı modelleri, hem spor giyime hem de yarı resmî giyime uyum sağlayabilir. Bu nedenle sosyal ortamınıza ve zevkinize uygun casual ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Örneğin kumaş ağırlıklı olan casual giyim tarzınız için ayakkabı seçerken sneaker ya da klasik bir deri ayakkabı yerine bağcıklı casual ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Ancak, casual giyimin öncelikle esnekliğiyle öne çıktığını unutmamalısınız. Dolayısıyla doğru kıyafet seçimiyle sneaker tarzı casual ayakkabı modelleriyle de harika kombinler yaratabilirsiniz. Sneaker tarzında olan erkek casual ayakkabı modellerini tercih edecekseniz bir spor gömlek giyerek kombininizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca, bağcıklı veya bağcıksız casual ayakkabılarla da hemen her stille uyum yakalayabilirsiniz. 

Casual Deri Ayakkabı Modelleriyle Kombin Yaratın

Casual deri ayakkabı modelleri, özellikle erkek giyiminde öne çıkan ürünlerdendir. Deri malzemeden yapılan kıyafetlerle, ayakkabılarla ve aksesuarlarla birlikte kullanarak oldukça şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Özellikle ayakkabı modellerinde deri, görünüm itibarıyla size ekstra bir şıklık katacaktır. İlk akla gelen, deri casual ayakkabılarınızla deri ceket uygunluğudur. Deri ceketler, genelde sportif giyimlere uyum sağlar. Bu nedenle deri casual ayakkabıları tercih ederek rahat kombinler yaratabilirsiniz. Bunun yanında yarı resmî bir giyim tercih ediyorsanız deri casual ayakkabılar, bu tarza da son derece uygun olacaktır. Yarı resmî giyim, genelde koyu tonlardaki kıyafetler arasından seçilir. Bu tarz bir giyimde deri casual ayakkabı tercih ederken, koyu renklere sahip modelleri seçmenizde yarar var.

Casual Ayakkabı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Casual ayakkabı seçerken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta bulunur. Bunlardan ilki, alacağınız ayakkabının muhakkak rahat olması gerektiğidir. Çünkü casual giyim tarzının asıl amacı, rahatlıkla gelen şıklıktır. Ayrıca, seçeceğiniz ayakkabının giyim renginize uygunluğunu da kontrol etmelisiniz. Birbirine uyan ve tamamlayıcı renklere yönelmelisiniz. Örneğin siyah ve grinin yoğun olduğu bir kıyafet kombini için tercih edeceğiniz doygun parlaklıkta, açık renklerdeki bir casual ayakkabı, dikkatleri sadece ayağınıza yöneltecektir.

Kış ayları için casual ayakkabı seçmeden önce almayı düşündüğünüz ayakkabıyı denerken ayağınıza kalın çoraplar giymeniz önerilir. Eğer ayakkabı, kalın çoraplarla ayaklarınızı sıkıyor ve baskı yapıyorsa daha rahat olan casual ayakkabıları tercih edin. Bununla beraber kış için üretilen her ayakkabının tabanının aynı kalitede olmadığını unutmamalısınız. Yüksek tabanlı kış ayakkabıları, genelde daha rahat adım atmayı sağlar ve hava koşullarından daha az etkilenir. Önceliğiniz, estetikten ziyade rahatlıksa bu tip casual ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Son olarak, her ne kadar casual giyim tarzı son yılların yükselen trendi olsa da sırf moda diye bir ayakkabıyı satın almamalısınız. Genel giyim tarzınıza ve sosyal yaşamınıza uymayan bir ayakkabı, daha itici bir görünüme sahip olmanıza neden olabilir. Tarzınıza uygun her çeşit casual ayakkabı modelini Ayakkabı Dünyası’nda inceleyebilirsiniz. 


Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.