Ürün Sepetinize Eklendi!

Greyder

Yere sağlam basmayı huy edinen kullanıcıların birinci tercihi olmayı başaran Greyder, 1956 yılından bu yana kazandığı 60 yıllık tecrübe ile kendi yolunu çizmek isteyen kullanıcılarını hayallerine ulaştırmaya devam ediyor.

Standartlara bağlı kalmadan üretilen Greyder ayakkabıları, zorlu koşullar göz önünde bulundurularak seçilen malzemeler ve çizilen tasarımları ile beden bulurken kendi alanının ve kullanıcılarının enleri arasında olmayı hakkediyor. Klasikleşen tarzları bünyesinde barındırmaya devam ederken gençleri de ihmal etmeyen marka, yenilikçi bakış açısı ile ortaya koyduğu dinamik, dayanıklı ve şık ayakkabıları ile güç gösterisi yapmaya devam ediyor. Üretimine start verdiği ilk günden bu yana güçlü ve sert adımlar ile simgeleşen Greyder, hem gençlerin hem de doğa severlerin ortak noktası olmayı başararak herkesi kucaklıyor. Sağlamlık, kalite ve dinamizmi merkez noktası olarak kabul eden marka, ayakkabı ile teknolojiyi buluşturarak geliştirdiği fikirleri hayata geçiriyor. Sıcak yaz günlerinde havalı ve esnek olarak üretilen modelleri; soğuk kış günlerinde suya izin vermeyen modelleri ile her mevsimde farklı olduğunu kanıtlıyor.

Günlük hayata dinamizm katmak isteyenleri iddialı tasarımları ve birbirinden farklı kombinler ile bütünleştirerek, rahatlığından ödün vermek istemeyen kullanıcıları etkilemeyi başarıyor. %100 deri ürünleri ile gerçekleştirdiği geniş üretim kapasitesi sayesinde uluslararası bir marka olarak yoluna devam eden Greyder, sıklığı ve konforu bir arada sunmaya devam ediyor.

 

Loader
Toplam ürün: 3
%25
Antrasit Deri Sneakers
%29
Lacivert Deri Sneakers
%21
Gri Deri Loafer Ayakkabı