{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
150 TL ve üzeri siparişlerde KARGO BEDAVA!
 • RENK

 • MARKALAR

 • Cinsiyet

 • Fiyat

(604 ürün bulundu)
%12 İNDİRİM Kadın  Ayakkabı

Forelli Kadın Ayakkabı

169.95 TL 149.95 TL
%17 İNDİRİM Kadın  Ayakkabı

Forelli Kadın Ayakkabı

239.95 TL 199.95 TL
HAKİKİ
DERİ
Siyah Kadın Makosen Ayakkabı
Kadın  Ayakkabı
%50 İNDİRİM Kadın  Günlük Ayakkabı

City Life Kadın Günlük Ayakkabı

119.99 TL 59.99 TL
%20 İNDİRİM Kadın Siyah Comfort Ayakkabı
Siyah Kadın Oxford Ayakkabı
Siyah Deri Kadın Konfor Ayakkabı

Eclipse Comfort System Siyah Deri Kadın Konfor Ayakkabı

259.99 TL
HAKİKİ
DERİ
Siyah Kadın Ayakkabı
%41 İNDİRİM Siyah Kadın Babet

Forelli Siyah Kadın Babet

169.99 TL 99.95 TL
%23 İNDİRİM Kadın Casual Ayakkabı

City Life Kadın Casual Ayakkabı

129.99 TL 99.99 TL
Kadın  Makosen Ayakkabı
Kadın  Comfort Ayakkabı

Eclipse Comfort System Kadın Comfort Ayakkabı

159.99 TL
%58 İNDİRİM Kadın  Slip On Ayakkabı

City Life Kadın Slip On Ayakkabı

119.99 TL 49.99 TL
%20 İNDİRİM Kadın Deri Comfort Ayakkabı

Eclipse Comfort System Kadın Deri Comfort Ayakkabı

199.99 TL 159.99 TL
HAKİKİ
DERİ
Kadın Siyah Hakiki Deri Comfort Ayakkabı

Eclipse Comfort System Kadın Siyah Hakiki Deri Comfort Ayakkabı

249.99 TL
HAKİKİ
DERİ
%69 İNDİRİM Kadın Siyah Slip On Ayakkabı
Siyah Deri Günlük Ayakkabı

City Life Siyah Deri Günlük Ayakkabı

259.99 TL
HAKİKİ
DERİ
%50 İNDİRİM Kadın Siyah  Ayakkabı

City Life Kadın Siyah Ayakkabı

99.99 TL 49.99 TL
HAKİKİ
DERİ
%38 İNDİRİM Kum Deri Günlük Ayakkabı

City Life Kum Deri Günlük Ayakkabı

239.99 TL 149.99 TL
HAKİKİ
DERİ
Siyah Kadın Konfor Ayakkabı

Eclipse Comfort System Siyah Kadın Konfor Ayakkabı

169.99 TL
Siyah Kadın Makosen Ayakkabı
Haki Deri Kadın Casual Ayakkabı

Eclipse Comfort System Haki Deri Kadın Casual Ayakkabı

259.99 TL
HAKİKİ
DERİ
%44 İNDİRİM Gri Kadın Ayakkabı

Forelli Gri Kadın Ayakkabı

179.95 TL 99.95 TL

Kadın Günlük Ayakkabı

Kıyafette olduğu kadar ayakkabı seçiminde de kullanılabilirlik ve rahatlık, en önemli unsurlar olarak kabul edilmekte, spor, davet gibi belirli aktiviteler ile kıyaslandığında günlük ayakkabı seçiminin ayak sağlığınız için nasıl büyük bir rol oynadığı ortaya çıkmaktadır.

Fazla hareket etme veya hareketsiz kalma zorunlulukları, kimi zaman gün içinde kaçınılmazdır. Günün rutini hâline gelmiş olan koşuşturma, uzun mesafe yürüme zorunluluğu veya ofis hayatındaki uzun süreli oturma gibi eylemler neticesinde oluşabilecek ayak problemlerini en aza indirmek ve konforu yaşayabilmek için seçimlerin ilk etapta rahatlıktan yana olması gerektiği göz önünde bulundurulmalıdır.

Kadın günlük ayakkabı seçiminde ayak bileğini fazla sıkmayan ve ayak parmaklarının sıkışmamasını sağlayan modellerin tercih edilmesi, hareket kabiliyeti için en fazla dikkat edilmesi gereken faktörlerdendir. Numara seçiminde ayaklardaki ödem ihtimalinin göz önünde bulundurulması, fazla yüksek ve alçak tabandan kaçınılması, cilde zarar verebilecek materyallerden yapılmış ayakkabıların tercih edilmemesi de bir o kadar önemlidir. Ürünün, mümkünse denenerek alınması, İnternet üzerinden yapılan alışveriş neticesinde rahatsızlık söz konusu ise vakit kaybetmeden ürün değişimine gidilmesi de diğer önemli detaydır.

Rahatlığınızdan ve Sağlığınızdan Olmayın.

Ayakkabı seçiminde öncelik verilen renk, model, kalite, rahatlık gibi dikkat edilen detaylar olduğu gibi, ayakkabı kullanımı sırasında da dikkat edilmesi gereken bazı incelikler vardır.

Günlük ayakkabı kullanımında günaşırı aynı ayakkabının giyinilmemesi ve mümkünse kullanımı sonrasında havalandırılması gerekmektedir. Hava koşullarına göre ayakkabı seçiminde bulunulmasına ve kullanımı sonrasında bakımının yapılmasına dikkat edilmelidir. Deri ayakkabıların kullanımı sonrasında nemli bez ile silinmesi ve keten ayakkabıların lekelenmemeleri için kullanımı sonrası tozlardan arındırılması, kullanılmadığı süre zarfında ayakkabıların doğru ve düzgün muhafaza edilmesi, hem ayak sağlığınızı korumanıza hem yatırım yaptığınız ürünün uzun ömürlü olmasına yardımcı olacaktır.

Güne hazırlanırken kıyafetlerin en önemli tamamlayıcı unsurunun ayakkabı seçimi olduğunun bilinciyle yola çıkan Ayakkabı Dünyası, her yaş grubuna hitap eden kadın günlük ayakkabı modelleri ile size geniş bir yelpazede ürün seçeneği sunmaktadır.

Keten, hakiki deri ve suni deri ayakkabılar, aksesuarlarla zenginleştirilerek 2019 ayakkabı trendlerini yansıtmakta ve her tarzdan talebe cevap vermektedir. Spor- klasik tarzları, farklı renk seçenekleri  ve şehir hayatına uygun modelleri Ayakkabı Dünyası'nda bulabilmeniz mümkün. Günlük ayakkabı seçiminde hava şartları, gidilen mekân gibi faktörleri de dikkate almanız, yararınıza olmakta ve rahatlığınız adına önem taşımaktadır.

Ayakkabının sadece kıyafeti tamamlayan bir aksesuar olmadığı dikkate alınarak, kullanım alanlarının da doğru belirlenmesi, günlük ayakkabı seçiminde büyük rol oynar.Ayakkabının rengi, tarzı, güncel moda akımına uygunluğu elbette önemlidir. Yalnız, seçimlerinizin günün koşullarına ve gerekliliklerine cevap verebiliyor olması, gün içinde karşılaşabileceğiniz bazı sürprizlerin strese dönmemesi adına size yardımcı olacaktır. 

Bütünü Tamamlayan Küçük Bir Dokunuş

Beyaz günlük ayakkabı ile güneşli havalarda daha sportif ve enerjik bir tarz elde edebilirken, siyah günlük ayakkabı seçiminiz ile yağmurlu hava koşullarına uygun ve kombin seçeneği daha fazla olan bir ayakkabı sahibi olabilirsiniz. Rengârenk bir eteği dinginleştiren tek renk bir ayakkabı veya çok sade bir kıyafeti hareketlendiren desenli bir ayakkabı ile güne hazır olabilirsiniz. Rugan veya parlak yüzeyli  ayakkabı seçenekleri ile sabahın erken saatlerinde başlayan süreç, birdenbire gelişen bir akşam davetine kadar devam edebilir.

Gününüzü sıradanlaştırmak da farklılaştırmak da Ayakkabı Dünyası'ndan yapacağınız alışveriş esnasındaki doğru seçimlerle mümkün olur. İş, gezi, davet, kutlama ayrımı yapmaksızın günün her saati ve durumunda kullanabilme rahatlığı ile ve uygun fiyatlarla 2019 günlük ayakkabı modelleri arasından seçiminizi hemen yapabilirsiniz.

 

 


Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.