{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
150 TL ve üzeri siparişlerde KARGO BEDAVA!

Kurumsal Satış

92 yıllık deneyimiyle sektörde fark yaratan Ayakkabı Dünyası, tüketicinin aradığı tüm dünya markalarını uygun fiyatla bulabileceği, tüm ailesi için her tarz ayakkabı ihtiyacını karşılayabileceği ayakkabı mağazalar zinciridir. Ayakkabı Dünyası bugün 30 ilde bulunan 70 mağazası ve toplam 40.000 metre kareye ulaşan satış alanıyla hizmet veriyor.

Ürün gamımız 2 temel yapıdan oluşuyor. Bunlardan birincisi kendi markamızı taşıyan ürünlerimiz. İşimizin önemli bir bölümünü oluşturan bu grupta; kadın, erkek ve çocuklara uygun çok çeşitli tarzda ve amaca yönelik ürünler bulunuyor. İkinci önemli bölümü ise yerel ve uluslararası markalardan oluşuyor. Bu grupta Nike, Adidas, Clark’s, Lacoste, Tommy Hillfiger, Dexter, Lumberjack gibi Dünya markaları bulunuyor. Türkiye’nin bir çok noktasından ayakkabı tutkunlarına ulaşan Ayakkabı Dünyası olarak 3500’den fazla ürünü ve 100’den fazla Dünya markasını tüketicilerimizle buluşturuyoruz.

Kurumsal Satış Koordinatörü
Mine Akçe
E-posta: mine.akce@ayakkabidunyasi.com.tr
Gsm: 0533 093 25 51
Tel: 0212 465 36 65

Kurumsal Satış:
Aysel Özoğlu
Kurumsal Satış

E-posta: aysel.ozoglu@ayakkabidunyasi.com.tr
Tel: 0212 465 36 65
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.