{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
Ayakkabı Dünyası
0

Kurumsal Satış

96 yıllık deneyimiyle ayakkabı sektörünün önemli ve saygın markalarından biri olmaya devam eden Ayakkabı Dünyası, 1923’te Cumhuriyetimizle aynı yıl kuruldu. Geçen yıllar içerisinde butik ayakkabıcılık anlayışını büyük metrekarelerde uygulayan, müşterileri için pratik alışveriş ortamı yaratılan bir mağazalar zincirine dönüştü. Günün modasını uygun fiyatlarla sunan, fiyatı ve kalitesi ile değer yaratan, her yaşa ve  her tarza hitap eden lider ayakkabı perakendecilerinden Ayakkabı Dünyası, dünyadaki son trendlerden ilham alınarak hazırlanan ve sezon trendlerini sahiplenen koleksiyonları ile dikkat çekiyor. Omni-channel iş yapısını benimseyerek dijital dünyanın olanaklarını sonuna kadar kullanan ve perakende operasyonlarında dünya standartlarını yakalayan Ayakkabı Dünyası, online ve mağaza içi satışa getirdiği inovasyonlarla yalnızca ayakkabı değil tüm perakende sektörüne liderlik ediyor. Ayakkabı Dünyası bugün Türkiye’de 62 mağazadan oluşan geniş bir mağaza ağıyla hizmet veriyor.

Ürün gamımızda kendi markalarımız olan ProvoQ, City Life, Kiddo, Bubba, Eclipse Comfort’a ilave olarak Adidas, Nike, US Polo, Cat, Pierre Cardin gibi onlarca yerli ve uluslararası markayı aynı çatı altında tüketiciler ile buluşturan ayakkabı perakendecisiyiz. Bu marka zenginliğini günümüz modası ve tüketicilerin talepleri doğrultusunda her geçen gün artırıyor ve tüm ailenin ihtiyaçlarını karşılayabileceği koleksiyonlar hazırlıyoruz.

Ayakkabı Dünyası olarak uygun fiyatlar ile kurumsal müşterilerimizin tüm ayakkabı ihtiyaçlarını, fiyat avantajlarından yararlandırarak hızlı ve etkin bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Ayakkabı satışının yanı sıra, “Ayakkabı Dünyası Hediye Çeki” seçeneği ile tüm kurumsal müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize teslim edilen ürünler Kurumsal Satış Departmanı garantisindedir.      

Kullanım şartları ve avantajları

Ayakkabı Dünyası alışveriş çekleri ile Türkiye genelindeki 62 mağazamızın herhangi birinden alışveriş yapabilirsiniz. Alışveriş çekleri, marka ve model ayrımı olmadan tüm ürünlerde geçerlidir.Alışveriş çekleri, yalnızca mağazalarda değil www.ayakkabidunyasi.com.tr online alışveriş sitesindede geçerlidir.


Alışveriş çekleri üretim alternatifleri

Ayakkabı Dünyası alışveriş çeklerini talebinize göre kağıt olarak bastırabiliyor ya da sanal kodlar olarak oluşturabiliyoruz. Ayrıca kurumsal alışveriş-çek kuponlarınızın da mağazalarımızda kullanımını sağlıyoruz.

Kurumsal Satış Koordinatörü
Mine Akçe
E-posta: mine.akce@ayakkabidunyasi.com.tr
Gsm: 0533 093 25 51
Tel: 0212 465 36 65

Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.