Ürün Sepetinize Eklendi!

İade

Soru Ara

 • Telefonla Destek

  Müşteri temsilcimizle görüşün
  Haftaiçi 09:00 - 18:00

  0850 622 7002

Arama sayfasına geri dön
Geri Bildirimde Bulun

Geri bildirimlerin bizim için önemlidir. İlgili içeriğin daha bilgilendirici olması için yorumlarını bizimle paylaşabilirsin.

İptal
 • Siparişimi Nasıl iade edebilirim?

  Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde, kullanılmamış ise ürün iadesi gerçekleştirebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünü, fatura veya Bilgi fişi ile  paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte,
  UPS Kargo (444 00 66) ile karşı ödemeli olarak göndermenizi rica ederiz. Mağazadan iade işlemi yapılmamaktadır.

  İade işlemi yapılan ürün/ürünler için ödediğiniz kargo bedeli hizmet bedeli olması sebebi ile geri iade edilmez.

  İade işlemi sonrasında siparişte kullanılan çek ve indirim kuponları geri iade edilmez, tek kullanımlıktır.

  İade işlemlerinde kargo ücretini 1 kez Ayakkabı Dünyası karşılar. 2. kez yapılan  iadelerde kargo ücreti alıcıya aittir. Taşıma sırasında oluşmuş hasarlardan firmamız sorumlu değildir.İade işlemi için adresimiz:

  İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden UPS Kargo’ya  ait 12 haneli gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız.

   

  Yeni İade Adresimiz: 

  Koli veya Kutu Üzerine Alıcı:  “AYAKKABI DÜNYASI İnternet İade Birimi” yazarak aşağıda ki adrese ups kargo ile gönderebilirsiniz. Faturasız/ bilgi fişi olmadan gönderim yapmayınız.

  ÜCRETSİZ KARGO İÇİN  UPS  KARGO CARİ KOD: 76404V

  Hesap Adı: AYAKKABI DÜNYASI İnternet İade Birimi”

  Adres: AYAKKABI DÜNYASI İnternet İade Birimi
  Mermerciler Sanayi Sitesi 2.Bulvar No: 24
  Beylikdüzü /  İSTANBUL

  Tel: 0850 622 7002

 • Değişim yapabilir miyim?

   

  Değişim işlemi ürün kullanılmamış ise  size en yakın mağazamızda ürün ve faturası ile giderek yapabilirsiniz. Ürün kullanılmamış ise 15 gün içerisinde ürün ve bilgi fişi veya e-fatura ile mağaza giderek değişim yapabilirsiniz. Ürün kullanılmış ise değişim yapılamamaktadır.
  Ayakkabidunyasi.com.tr 'den alınan her ürünü faturanızla bilgi fişi veya fatura tarihinizden itibaren, hediyeyi hediye değiştirme kartınızın üzerinde yazılı olan tarihten itibaren 15 gün içerisinde  aynı ürünün numara değişimini mağazalarımızdan değiştirme imkânına sahipsiniz. Kullanmadığınız, satılabilirliği bozulmamış olan ürünlerinizi sadece ürün ve faturasıyla mağazamıza giderek kolayca değiştirebilirsiniz.

  Ø  Ayakkabidunyasi.com.tr'den alınan ürünler hiç kullanılmamış ise bilgi fişi veya e-faturası ile beraber 15 gün içerisinde mağazalarımızdan değiştirilebilir.

  Ø  İnternetten alınan ürünü şubeden farklı model ile değişim yapıldığında değişim yapılan yeni ürünü sadece şubeden değişitirebilir veya daha sonra alışveriş yapmak için hediye çeki alabilirsiniz.  Mağazadan değişim yapılmış ise karta iade yapılmamaktadır alışveriş tutarı kadar çek verilmektedir.

   

  Online Hediye çeklerinin alımı ve kullanımı diğer kurumlarla ortaklaşa düzenlenen indirim ve kampanyalarda kampanya kurgusuna göre Ayakkabidunyasi.com.tr tarafından belirlenmektedir. 

   

  Sanal mağaza ve şubelerimizde kampanyalar farklılık göstermektedir bu nedenle sanal mağazadan alınan ürünlerin şubelerden farklı modelle değişimi yapılırken fiyat farkı var ise ödemesi yapılarak değişimi sağlanabilir.

         

   

 • İade etme süresi kaç gündür?

  Ayakkabidunyasi.com.tr üyelerinin "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" 15 gündür.

 • İademi hangi adrese göndereceğim?

  Yeni İade Adresimiz:  

  Koli Üzerine Alıcı: “AYAKKABI DÜNYASI İnternet İade Birimi” yazarak aşağıda ki adrese ups kargo ile gönderebilirsiniz. Faturasız gönderim yapmayınız.

   

  Adres:

  AYAKKABI DÜNYASI İnternet İade Birimi
  Mermerciler Sanayi Sitesi 2.Bulvar No: 24
  Beylikdüzü /  İSTANBUL

  ÜCRETSİZ KARGO İÇİN  UPS kargo CARİ KOD: 76404V

   Tel: 0850 622 7002

   

 • İade kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim?

  İade talebiyle Ayakkabidunyasi.com.tr’ye gönderdiğiniz tüm ürünlerin ilk gönderi kargo masrafları firmamıza aittir. Siparişiniz ile birlikte gelen faturanın arka yüzünde  iade formunu eksiksiz doldurarak, UPS Kargo ile aşağıdaki adrese “Karşı Ödemeli” olarak gönderebilirsiniz.

  Yeni İade Adresimiz: 

  Koli veya kutu üzerine alıcı:  “AYAKKABI DÜNYASI İnternet İade Birimi” yazarak aşağıda ki adrese ups kargo ile gönderebilirsiniz. Faturasız gönderim yapmayınız.

  ÜCRETSİZ KARGO İÇİN  UPS  KARGO CARİ KOD : 76404V

  Hesap Adı:   AYAKKABI DÜNYASI İnternet İade Birimi”

  Adres:

   

  AYAKKABI DÜNYASI İnternet İade Birimi
  Mermerciler Sanayi Sitesi 2.Bulvar No: 24
  Beylikdüzü /  İSTANBUL

   

   Tel: 0850 622 7002

   

 • İade durumunda ödememi ne zaman geri alabilirim?

  Ürün ulaştıktan sonra kontrol edilir kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış  ise 10 iş gününde (hafta içi) işlem yapılır.

  Ürün Bedel İade işlemi tamamlandığında kayıtlı olan e-postanıza bilgi e-maili gönderilir.

  İade ürün bedeli bankanız tarafından bir sonraki aydan itibaren ödeme şeklinize göre kartınıza, ekstrenize yansıtılacaktır.

  Bu süre bankalara göre farklılık gösterebilir. Ödeme işleminizi bankanızdan öğrenebilir ya da hesap ekstrenizden kontrol edebilirsiniz.

  Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin, tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi, taksitli olarak kartınıza yansıtılmaktadır.

  İade işlemi yapılan ürün/ürünler için ödediğiniz kargo bedeli hizmet bedeli olması sebebi ile geri iade edilmez.

  İade işlemi sonrasında siparişte kullanılan çek ve indirim kuponları geri iade edilmez, tek kullanımlıktır.

  Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra Ayakkabidunyasi.com.tr tarafından kredi kartınıza iade işlemi gerçekleştirilir .Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve Ayakkabidunyasi.com.tr’nin bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

 • Tutar iadem neden taksit taksit yapılıyor?

  Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin, tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi, taksitli olarak kartınıza yansıtılmaktadır.

 • Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

  İptal etme sebebinizi 0850 622 70 02 numaralı telefonu arayarak ya da destekAD@ayakkabidunyasi.com.tr adresine e-mail göndererek iletebilirsiniz.İptal işlemi sonrasında siparişte kullanılan çek ve indirim kuponları geri iade edilmez, tek kullanımlıktır.