Ürün Sepetinize Eklendi!

KURUMSAL SATIŞ

92 yıllık deneyimiyle sektörde fark yaratan Ayakkabı Dünyası, tüketicinin aradığı tüm dünya markalarını uygun fiyatla bulabileceği, tüm ailesi için her tarz ayakkabı ihtiyacını karşılayabileceği ayakkabı mağazalar zinciridir. Ayakkabı Dünyası bugün 25 ilde bulunan 58 mağazası ve toplam 36.000 metre kareye  ulaşan satış alanıyla hizmet veriyor.

Ürün gamımız 2 temel yapıdan oluşuyor. Bunlardan birincisi kendi markamızı taşıyan ürünlerimiz. İşimizin önemli bir bölümünü oluşturan bu grupta; kadın, erkek ve çocuklara uygun çok çeşitli tarzda ve amaca yönelik ürünler bulunuyor. İkinci önemli bölümü ise yerel ve uluslararası markalardan oluşuyor. Bu grupta Nike, Adidas, Clark’s, VANS, Tommy Hillfiger, Dexter, Lumberjack gibi Dünya markaları bulunuyor. Türkiye’nin bir çok noktasından ayakkabı tutkunlarına ulaşan Ayakkabı Dünyası olarak 3500’den fazla ürünü ve 100’den fazla Dünya markasını tüketicilerimizle buluşturuyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Ayakkabı Dünyası olarak uygun fiyatları ile kurumsal müşterilerimizin tüm ayakkabı ihtiyaçlarını, kurumsal satışın fiyat avantajlarından yararlandırarak hızlı ve etkin bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz.

Ayakkabı satışının yanı sıra, ‘Ayakkabı Dünyası Hediye Çeki’ seçeneği ile tüm kurumsal müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimize teslim edilen ürünler Kurumsal Satış departmanı garantisindedir.

İhtiyaçlarınıza uygun kurumsal çözümlerimizle ilgili sizlerle tanışmak ve hizmet vermek isteriz.

Kurumsal Satış:

Aysel Özoğlu

Kurumsal Satış 

E-posta: aysel.ozoglu@ayakkabidunyasi.com.tr
Tel: 0212 465 36 65
GSM:  0538 439 59 91