{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ayakkabı Dünyası
0
FİLTRELER
Gri Kadın Outdoor Ayakkabı

Lumberjack Gri Kadın Outdoor Ayakkabı

KAZANCINIZ %59
319.99 TL 129.99 TL
Sepette %10 İndirim
Lacivert Kadın Outdoor Ayakkabı

Lumberjack Lacivert Kadın Outdoor Ayakkabı

KAZANCINIZ %59
319.99 TL 129.99 TL
Sepette %10 İndirim
Gri Kadın Outdoor Bot

Lumberjack Gri Kadın Outdoor Bot

KAZANCINIZ %30
249.99 TL 174.99 TL
Sepette %10 İndirim
Fest Siyah Waterproof

Lumberjack Fest Siyah Waterproof

KAZANCINIZ %50
359.99 TL 180 TL
Fest Black Waterproof

Lumberjack Fest Black Waterproof

KAZANCINIZ %50
359.99 TL 180 TL
Fest Navy Waterproof

Lumberjack Fest Navy Waterproof

KAZANCINIZ %50
359.99 TL 180 TL
Eagle Lacivert

Lumberjack Eagle Lacivert

KAZANCINIZ %50
359.99 TL 180 TL
Flake Lacivert

Lumberjack Flake Lacivert

KAZANCINIZ %50
359.99 TL 180 TL
Eagle Siyah

Lumberjack Eagle Siyah

KAZANCINIZ %50
359.99 TL 180 TL
Fest Hı Black Waterproof

Lumberjack Fest Hı Black Waterproof

KAZANCINIZ %50
379.99 TL 190 TL
Gri Kadın Outdoor Ayakkabı

Lumberjack Gri Kadın Outdoor Ayakkabı

KAZANCINIZ %35
319.99 TL 207.99 TL
Sepette %10 İndirim
Siyah Kadın Outdoor Ayakkabı

Lumberjack Siyah Kadın Outdoor Ayakkabı

KAZANCINIZ %35
319.99 TL 207.99 TL
Sepette %10 İndirim
Kadın Outdoor Waterproof Ayakkabı

Lumberjack Kadın Outdoor Waterproof Ayakkabı

KAZANCINIZ %35
369.99 TL 240.49 TL
Kadın Outdoor Waterproof Ayakkabı

Lumberjack Kadın Outdoor Waterproof Ayakkabı

KAZANCINIZ %35
369.99 TL 240.49 TL
Flake Haki

Lumberjack Flake Haki

KAZANCINIZ %35
369.99 TL 240.49 TL
Kadın Outdoor Waterproof Ayakkabı

Lumberjack Kadın Outdoor Waterproof Ayakkabı

KAZANCINIZ %35
369.99 TL 240.49 TL
Shell G Hı Siyah Waterproof

Lumberjack Shell G Hı Siyah Waterproof

KAZANCINIZ %35
389.99 TL 253.49 TL
Sb Alleyoop Mavi Kadın Spor Ayakkabı Cj0883-400

Nike Sb Alleyoop Mavi Kadın Spor Ayakkabı Cj0883-400

KAZANCINIZ %30
429.90 TL 300.93 TL
Sepette %10 İndirim
(18 ürün bulundu)

Outdoor Spor Ayakkabı Modelleri

Outdoor Spor Ayakkabı

Doğa sporları ile ilgilenenler için, zorlu hava şartları ile mücadele edebilmek adına doğru ekipmanı seçmek oldukça önemlidir. Eğer outdoor sporlarla ilgileniyorsanız ya da böyle bir merakınız varsa ekipmanlarınız arasında kaliteli ve zorlu şartlara uygun bir outdoor ayakkabı bulundurmalısınız. Ayak hareketleri koşarken, yürürken, tırmanırken ya da uzun süre sabit dururken farklı reaksiyonlar gösterdiği için yapacağınız outdoor aktiviteye uygun ayakkabı seçimi, gerçekleştirdiğiniz faaliyetten maksimum keyif almanıza yardımcı olur. Doğa yürüyüşü, tırmanış, dağcılık gibi outdoor sporlarda bu ayakkabılar tercih edilmelidir. Çünkü outdoor spor ayakkabı güçlü zemin tutuşu sunan taban yapısı ile zorlu arazi koşullarında güvenliğinizi artırır. Ayrıca yandan ve burundan ayağınızı destekleyerek darbelere karşı korur.


Birbirinden Farklı Outdoor Ayakkabı Özellikleri

Doğanın saf ve doğal ortamında, alışık olmadığınız zorlu arazi koşulları ve değişken hava şartlarına karşı outdoor ayakkabılar üstün özellikleri ile ayaklarınız için tam koruma sağlar. Nefes alabilen kumaşlarla üretilmeleri, konforu artıran özelliklerin başında gelir. Yüksek teknoloji ile üretilen kumaşlarının hava sirkülasyonuna izin vermesi en zorlu koşularda ve antrenmanlarda bile terleme hissini en aza indirerek ayaklarınızı kuru tutar. Outdoor spor ayakkabı modelleri hafif ya da güçlü yastıklama özelliğine sahiptir. Yastıklama özelliği sıçrama ve koşma sırasında enerjinizin geri dönüşü sağlayarak yorgunluk hissini azaltır. Böylece daha uzun süre kaliteli performans göstermenize olanak tanır. Tabanın zemin tutuş fonksiyonuna sahip outdoor spor ayakkabılar güvenliğinizi artıran özelliklerdendir. Farklı ihtiyaçlara yönelik olarak değişken özellikler gösteren outdoor ayakkabı seçiminde tasarım detayları, ürün kullanım alanı ve alışkanlıklarınız oldukça belirleyici rol oynar. Yürüyüş veya koşu temposuna bağlı olarak farklı bölgelerden destekleme sunan outdoor spor ayakkabı modelleri, aktivitenizi gerçekleştirirken karşılaşabileceğiniz pek çok zorlu koşullara karşı tam korumayı amaçlar. Uzun, zorlu ve yoğun tempolu outdoor aktivitelerde büyük bir önem taşıyan ayakların havasız kalma sorununa karşı etkili bir çözüm getiren Gore tex ayakkabı modelleri, ayakkabı içinde ideal hava dengesi sağlar. Aynı zamanda su geçirmez özelliği sayesinde her koşulda daha sağlıklı kullanım avantajı sunar. Yağmurlu havalar ve ıslak zeminler için özel olarak güçlendirilmiş su geçirmez (waterproof) ayakkabı modelleri, outdoor spor ayakkabı yorum ve değerlendirmelerinde memnuniyeti oranlarını artırıcı etkilerle ortaya çıkar. Engebeli arazi koşullarında yapılan yürüyüşler için sıkı bir kavrama ve güvenlik sağlayan tabanları ile dikkat çeken trekking ayakkabıları macera tutkunlarının uzun yürüyüşleri deneyimlemesine imkan tanır.


Outdoor Spor Ayakkabı Modelleri ve Malzemeleri

Şehir hayatının giderek yoğunlaşması, artan stres ve yorgunluk hissi, kamp organizasyonları, açık hava yürüyüşleri ve doğa turları gibi outdoor aktivitelere yönelmeyi beraberinde getirir. Her mevsim farklı güzelliklerle sahip, huzur ve sakinlik vadeden doğayla iç içe kaçamaklar şehir yaşamından kaçmak için güzel bir alternatif olarak görülür. Her adımda güvenli adım atmanızı sağlayan kaymaz taban özelliklerine sahip outdoor spor ayakkabılar kalite ve güven hissiyle tercih edilir. Kaymaz tabanlı outdoor ayakkabıları hem şehir içi kullanımlarda hem de arazi kullanımlarında tercih edebilirsiniz. Açık hava sporlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan outdoor ayakkabılar, her profilden kullanıcının ihtiyaçlarına cevap verir. Güçlü bileşenler kullanılarak üretilen bağcıklı ya da bağcıksız outdoor spor ayakkabı modelleri arasından mevsimsel faktörleri göz önünde bulundurarak seçim yapabilirsiniz. Gün boyu ıslak koşullardan etkilenmeyen ve terlemeyi önleyen outdoor ayakkabı seçenekleri ayak sağlığı için de önem taşır. Farklı modelleri ve ergonomik tasarım özellikleri ile ayak sağlığınız için doğru outdoor ayakkabıyı tercih edebilirsiniz. Outdoor ayakkabılar üretilirken genellikle sentetik ya da deri malzemeler kullanılır. Deri ayakkabılar yüksek koruyucu yapıları ile sıcağı geçirmeme özelliği ile daha çok tercih edilir. Nubuk deri malzeme ile üretilen outdoor spor ayakkabılar ise deri ayakkabıya göre daha hafif ve daha hassas bir yapıya sahiptir. 3. kalite inceltilmiş deri malzemelerle üretilen outdoor ayakkabılar diğer malzemelere oranla daha uygun fiyatlara sahiptir. Aynı zamanda outdoor ayakkabıların üretiminde kullanılan malzemeler de ayakkabı seçiminde önemli rol oynar. Kaliteli malzemeler ile tasarlanmış yüzeyler, kullanıcının outdoor sporunu gerçekleştirirken hareket kabiliyetini ve performansını artırır.  Yumuşak tutuş için genelde ince ve sentetik malzemeler tercih edilir. Sentetik malzeme kullanılarak üretilen outdoor spor ayakkabı modellerinde ise kaliteli bir koruyucu membran kaplama olup olmadığına dikkat edilerek seçim yapılmalıdır. 


Outdoor Spor Ayakkabı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

 • Spor ayakkabı seçerken ilk dikkat etmeniz gereken konu ayakkabının ayak numaranız için uygun olup olmadığıdır. Outdoor spor ayakkabılar, ayaklarınız için bol ya da dar olmamalı ayaklarınızı rahatsız etmeyecek şekilde sarmalıdır. 
 • Ayakkabının burun ve yan kısımlarında darbelere karşı koruma sağlayan destekler olmalıdır. Ayrıca ayak parmaklarınızın rahat hareket etmesini olanak tanımak için ayakkabının burnuyla başparmağınız arasında 1 cm boşluk bulunmalıdır.
 • Outdoor spor ayakkabının taban kısmı ayak tabanınızı desteklemelidir. Böylece düşme ya da bilek burkulma riski en aza iner.
 • Ayak şekliniz, ayakkabı seçiminde önemli faktörler arasında yer alır. Yürürken içe ya da dışa basarak yürüyorsanız ayağınızın ve sporunuzun konforu için içe ve dışa basan ayaklar için özel olarak üretilmiş ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz.
 • Outdoor spor ayakkabı seçerken kullanım alanınızı iyi belirlemelisiniz. Bir yürüyüş ayakkabısını, kar botu olarak kullanamayacağınız için tercihleriniz özellikle yapacağınız sporla uyumlu olmalıdır.

Kadın ve Erkek Outdoor Spor Ayakkabı Fiyatları

Her yaş ve tarza uygun erkek outdoor spor ayakkabı ve kadın outdoor spor ayakkabı modelleri malzeme kalitelerinin yanı sıra doğadan ilham alan tasarım detaylarıyla da geniş bir ürün yelpazesi sunar. Outdoor spor ayakkabı modelleri ve fiyatları marka tercihlerine, kullanılan malzeme ve teknolojiye göre değişiklik gösterir. Kadın outdoor spor ayakkabı modelleri güçlü özelliklerinin yanında kadınların ilgisini çekebilecek model ve renklerde üretilir. Erkek outdoor spor ayakkabılar da renk ve model çeşitliliği ile dikkat çeker. Siz de geç kalmadan açık hava sporlarını deneyimlemek için Ayakkabı Dünyası'ndan tarzınıza ve kullanım amacınıza en uygun outdoor spor ayakkabıyı tercih edebilirsiniz.


 • Kategoriler

  Kategoriler

  Temizle
  • Kadın
  • Erkek
 • Renkler

  Renkler

  Temizle
  • Siyah
  • Mavi
  • Gri
  • Yeşil
 • Marka

  Marka

  Temizle
  • Lumberjack
  • Nike
 • Beden

  Beden

  Temizle
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
 • Cinsiyet

  Cinsiyet

  Temizle
  • Kadın
  • Erkek
 • Fiyat

  Fiyat

  Temizle
  • 100 TL - 150 TL
  • 150 TL - 200 TL
  • 200 TL - 250 TL
  • 250 TL - 300 TL
  • 300 TL ve üzeri
{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "CW003318AW", "name": "Gri Kadın Outdoor Ayakkabı", "price": 129.99, "brand": "Lumberjack", "position": 1, "sku": "8681602875030", "variant": "Gri", "category": "Outdoor Ayakkabı", "dimension11": "2018", "dimension12": "Kadın | FOOTWEAR | SHOES | OUTDOOR", "dimension14": "4225AS00042876", "dimension15": "8681602875030", "dimension16": " 319.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "39", "dimension30": "110328" }, { "product_id": "CW001618AW", "name": "Lacivert Kadın Outdoor Ayakkabı", "price": 129.99, "brand": "Lumberjack", "position": 2, "sku": "8681602874347", "variant": "Lacivert", "category": "Outdoor Ayakkabı", "dimension11": "2018", "dimension12": "Kadın | FOOTWEAR | SHOES | OUTDOOR", "dimension14": "4225AS00042866", "dimension15": "8681602874347", "dimension16": " 319.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "38", "dimension30": "105868" }, { "product_id": "W2020AWJANA", "name": "Gri Kadın Outdoor Bot", "price": 174.99, "brand": "Lumberjack", "position": 3, "sku": "8682645054253", "variant": "Gri", "category": "Outdoor", "dimension11": "2020", "dimension12": "Kadın | FOOTWEAR | BOOTS | OUTDOOR", "dimension14": "4756AS00480589", "dimension15": "8682645054253", "dimension16": " 249.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "36", "dimension30": "164708" }, { "product_id": "CW33303AW17", "name": "Fest Siyah Waterproof", "price": 180, "brand": "Lumberjack", "position": 4, "sku": "8681602894840", "variant": "Siyah", "category": "Outdoor Ayakkabı", "dimension11": "2018", "dimension12": "Kadın | FOOTWEAR | SHOES | OUTDOOR", "dimension14": "4225AS00251652", "dimension15": "8681602894840", "dimension16": " 359.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "38", "dimension30": "53337" }, { "product_id": "CW33303AW17", "name": "Fest Black Waterproof", "price": 180, "brand": "Lumberjack", "position": 5, "sku": "8681602292271", "variant": "Siyah", "category": "Outdoor Ayakkabı", "dimension11": "2018", "dimension12": "Kadın | FOOTWEAR | SHOES | OUTDOOR", "dimension14": "4225AS00251653", "dimension15": "8681602292271", "dimension16": " 359.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "39", "dimension30": "53271" }, { "product_id": "CW33303AW17", "name": "Fest Navy Waterproof", "price": 180, "brand": "Lumberjack", "position": 6, "sku": "8681602292165", "variant": "Lacivert", "category": "Outdoor Ayakkabı", "dimension11": "2018", "dimension12": "Kadın | FOOTWEAR | SHOES | OUTDOOR", "dimension14": "4225AS00251654", "dimension15": "8681602292165", "dimension16": " 359.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "38", "dimension30": "53269" }, { "product_id": "CM11233AW17", "name": "Eagle Lacivert", "price": 180, "brand": "Lumberjack", "position": 7, "sku": "8681602287710", "variant": "Lacivert", "category": "Outdoor Ayakkabı", "dimension11": "2018", "dimension12": "Erkek | FOOTWEAR | SHOES | OUTDOOR", "dimension14": "5225AS00251238", "dimension15": "8681602287710", "dimension16": " 359.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "41", "dimension30": "53144" }, { "product_id": "CM11235AW17", "name": "Flake Lacivert", "price": 180, "brand": "Lumberjack", "position": 8, "sku": "8681602286874", "variant": "Lacivert", "category": "Outdoor Ayakkabı", "dimension11": "2018", "dimension12": "Erkek | FOOTWEAR | SHOES | OUTDOOR", "dimension14": "5225AS00251252", "dimension15": "8681602286874", "dimension16": " 359.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "40", "dimension30": "53479" }, { "product_id": "CM11233AW17", "name": "Eagle Siyah", "price": 180, "brand": "Lumberjack", "position": 9, "sku": "8681602287789", "variant": "Siyah", "category": "Outdoor Ayakkabı", "dimension11": "2018", "dimension12": "Erkek | FOOTWEAR | SHOES | OUTDOOR", "dimension14": "5225AS00251241", "dimension15": "8681602287789", "dimension16": " 359.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "42", "dimension30": "53329" }, { "product_id": "CW33304AW17", "name": "Fest Hı Black Waterproof", "price": 190, "brand": "Lumberjack", "position": 10, "sku": "8681602292585", "variant": "Siyah", "category": "Outdoor Ayakkabı", "dimension11": "2018", "dimension12": "Kadın | FOOTWEAR | BOOTS | OUTDOOR", "dimension14": "4225AS00251445", "dimension15": "8681602292585", "dimension16": " 379.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "40", "dimension30": "53514" }, { "product_id": "W2020AWOCEAN WMN", "name": "Gri Kadın Outdoor Ayakkabı", "price": 207.99, "brand": "Lumberjack", "position": 11, "sku": "8682428860309", "variant": "Gri", "category": "Outdoor", "dimension11": "2020", "dimension12": "Kadın | FOOTWEAR | SHOES | OUTDOOR", "dimension14": "4756AS00434792", "dimension15": "8682428860309", "dimension16": " 319.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "36", "dimension30": "159956" }, { "product_id": "W2020AWOCEAN WMN", "name": "Siyah Kadın Outdoor Ayakkabı", "price": 207.99, "brand": "Lumberjack", "position": 12, "sku": "8682428860279", "variant": "Siyah", "category": "Outdoor", "dimension11": "2020", "dimension12": "Kadın | FOOTWEAR | SHOES | OUTDOOR", "dimension14": "4756AS00434789", "dimension15": "8682428860279", "dimension16": " 319.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "36", "dimension30": "159951" }, { "product_id": "CW001618AW", "name": "Kadın Outdoor Waterproof Ayakkabı", "price": 240.49, "brand": "Lumberjack", "position": 13, "sku": "8681602874439", "variant": "Siyah", "category": "Outdoor Ayakkabı", "dimension11": "2018", "dimension12": "Kadın | FOOTWEAR | SHOES | OUTDOOR", "dimension14": "4225AS00299131", "dimension15": "8681602874439", "dimension16": " 369.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "39", "dimension30": "103426" }, { "product_id": "CW003318AW", "name": "Kadın Outdoor Waterproof Ayakkabı", "price": 240.49, "brand": "Lumberjack", "position": 14, "sku": "8681602875047", "variant": "Siyah", "category": "Outdoor Ayakkabı", "dimension11": "2018", "dimension12": "Kadın | FOOTWEAR | SHOES | OUTDOOR", "dimension14": "4225AS00251731", "dimension15": "8681602875047", "dimension16": " 369.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "36", "dimension30": "105831" }, { "product_id": "CM11235AW17", "name": "Flake Haki", "price": 240.49, "brand": "Lumberjack", "position": 15, "sku": "8681602893720", "variant": "Haki", "category": "Outdoor Ayakkabı", "dimension11": "2018", "dimension12": "Erkek | FOOTWEAR | SHOES | OUTDOOR", "dimension14": "5225AS00251251", "dimension15": "8681602893720", "dimension16": " 369.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "45", "dimension30": "53156" }, { "product_id": "CW003818AW", "name": "Kadın Outdoor Waterproof Ayakkabı", "price": 240.49, "brand": "Lumberjack", "position": 16, "sku": "8681862234455", "variant": "Siyah", "category": "Outdoor Ayakkabı", "dimension11": "2018", "dimension12": "Kadın | FOOTWEAR | SHOES | OUTDOOR", "dimension14": "4225AS00251805", "dimension15": "8681862234455", "dimension16": " 369.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "40", "dimension30": "106464" }, { "product_id": "CW33317AW17", "name": "Shell G Hı Siyah Waterproof", "price": 253.49, "brand": "Lumberjack", "position": 17, "sku": "8681602874842", "variant": "Siyah", "category": "Outdoor Ayakkabı", "dimension11": "2018", "dimension12": "Kadın | FOOTWEAR | SHOES | OUTDOOR", "dimension14": "4225AS00251457", "dimension15": "8681602874842", "dimension16": " 389.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "36", "dimension30": "67126" }, { "product_id": "CJ0883", "name": "Sb Alleyoop Mavi Kadın Spor Ayakkabı Cj0883\u002D400", "price": 300.93, "brand": "Nike", "position": 18, "sku": "193657986428", "variant": "Mavi", "category": "Outdoor", "dimension11": "2020", "dimension12": "Kadın | FOOTWEAR | SHOES | LIFE STYLE", "dimension14": "2000CJ0883400", "dimension15": "193657986428", "dimension16": " 429.90 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "36", "dimension30": "163184" } ] } } }
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.