{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ayakkabı Dünyası
0
FİLTRELER
(0 ürün bulundu)

Erkek Forma Modelleri

Türkiye'nin üç büyük takımının erkek taraftarları takımlarının formasını satın alarak hem kulüplerini desteklemek hem de gönül verdikleri takımın formasına sahip olmak istiyor. Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe taraftarları takımlarının erkek forma modelleri arasından en beğendiklerini seçiyor ve gerek tribünlerde gerek sokaklarda gerek evlerinde formalarıyla maç izliyor. Taraftar sevgisini iyi analiz eden kulüpler her sezon yeni forma tasarımlarını görücüye çıkararak hem taraftarlarını mutlu ediyor hem de kulüplerine kâr sağlıyor.

 

Galatasaray Şampiyonlukları Takım Formalarıyla Daha Keyifli

 

Taraftarının özellikle Avrupa'da yüzünü güldüren dört yıldızlı spor kulübü Galatasaray'ın taraftarları takımın sarı kırmızı formalarının yeni versiyonlarına her sezon sahip olmak istiyor. Galatasaray forma modelleri sarı kırmızı renklerin yanı sıra beyaz üzerine sarı kırmızı modeller mor, yeşil detaylı çeşitlerle de taraftarlarının karşısına çıkıyor. Futbolcuların maç formalarının yanı sıra antrenman formaları da GS taraftarlarına sunuluyor. Galatasaray yeni forma 2019 modelleri de sıra dışı detaylarla GS taraftarlarının beğenisini kazanıyor. Nike Galatasaray forma çeşitleri ter tutmayan, hafif kumaşlarıyla da kullanıcıları rahat ettiriyor. Dri-FIT teknolojisiyle üretilen GS takım forması çeşitleri taraftarların maçlarda kuru ve serin kalmalarını sağlayarak kullanıcıların formalarını maç dışında da severek kullanmalarını olanaklı kılıyor. Çocuklara uygun bedenlerin de yer aldığı GS erkek forma modellerini babalar ve oğulları aynı anda giyerek maç keyfini birlikte yaşıyor. 

 

Beşiktaşlılar Formalarını Her Ortamda Kullanıyor

 

Türkiye'nin üç büyük takımından biri olan Beşiktaş'ı destekleyen taraftar grubu çarşı takımı olarak da takımlarına bağlılıklarıyla biliniyor. Takımlarının formalarına her sezon ilgi gösteren BJK taraftarları Beşiktaş siyah çubuklu forma modellerini sıklıkla tercih ediyor. adidas Beşiktaş forma modelleri iç saha forması, deplasman forması, üçüncü takım forması ve benzeri çeşitlere ayrılıyor. Beşiktaş adidas formaları climalite teknolojisi ile üretildiğinden kullanıcıların daima kuru kalmasını sağlıyor. Göğüs kısmında kulüp armasının yer aldığı tasarımlar Beşiktaş erkek ve çocuk taraftarlarının üzerlerinden çıkarmak istemedikleri detaylar içeriyor. Siyah-beyazın yanında kırmızı rengin de yer aldığı bazı forma modelleri özellikle canlı renkleri seven taraftarlar tarafından rağbet görüyor. Fanatik taraftarlar her maç için farklı forma deneyerek bir nevi totem yapıyor.

 

Fenerbahçeliler Takımlarının Formalarıyla Caddeleri Turluyor

 

Fanatik yapılarıyla bilinen FB taraftarları takımlarının formalarına gönülden bağlılar. Başta Bağdat Caddesi olmak üzere sokaklarda takımlarının formalarıyla gezinmeyi en çok seven taraftar grubundan olan Fenerbahçeliler yeni formalara oldukça ilgi gösteriyor. Özellikle maç günleri FB taraftarı erkekler tüm günü formalarla geçiriyor. Fenerbahçe yeni forma 2019 ürünleri sarı, çubuklu, espor ve kobalt gibi gruplara ayrılıyor. Sarı ve lacivert renge gönül vermiş erkek taraftarlar için özellikle derbi günleri yer sarı gök beyaz oluyor ve FB'li erkekler formalarıyla âdeta bütünleşiyor. Tüm adidas Fenerbahçe forması çeşitleri de özel teknolojilerle ter tutmayan kumaşlardan üretiliyor. 

 

Takım Forması Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken Konular

 

Takımınızın formasını satın alırken bedeninize tam uyum sağlayan ürünü bulmanız size rahat kullanım sağlar. 

Formanızın kullanım talimatlarına uygun yıkanması ve ütülenmesi daha uzun süreli kullanıma imkân tanır.

Formanızın Dri-FIT özelliğinden daha çok faydalanmanız için ürünün arkasını kişiselleştirmemeniz gerekir.

Erkekler takım formalarını sadece maç seyrederken değil kendileri spor yaparken de kullanıyor. Özellikle halı sahada maç yapan erkekler taraftarı oldukları takımın formasını giyiyor. Takım formaları aynı zamanda koleksiyon olarak da değerlendiriliyor. 

Galatasaray forma fiyatları, Beşiktaş forma fiyatları ve Fenerbahçe forma fiyatları kendi içlerinde sezonlarına ve özelliklerine göre değişiyor. Üç büyüklerin takım formalarına Ayakkabı Dünyası aracılığıyla göz atabilir, satın almak isterseniz güvenle siparişinizi oluşturabilirsiniz.

 • Kategoriler

  Kategoriler

  Temizle
  • Kadın
  • Erkek
  • Çocuk
{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ ] } } }
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.