{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ayakkabı Dünyası
0
FİLTRELER
(0 ürün bulundu)

Kadın Valiz Modelleri

Gezmeyi, görmeyi, yeni yerler keşfetmeyi seven kadınların bir süre sonra en yakın seyahat arkadaşı valizler oluyor. Bu hususta her seyahat ile aslında en doğru arkadaşı bulmada bir kademe atlanıyor. Her arkadaşın eksileri ve artıları bulunur, önemli olan doğru arkadaşı doğru zamanda seçmektir. Ayakkabı Dünyası, farklı markaları çatısı altında toplayarak seyahat arkadaşınızı seçmenize yardımcı oluyor. Kadınlar için valiz konusunda kaliteli valiz markalarından şaşmayarak çizgisini koruyan Ayakkabı Dünyası Nike valizlere, Pierre Cardin valizlere, U.S. Polo Assn. valizlere ev sahipliği yapıyor. Valizinizi zengin model seçenekleri arasından bütçenize uygun olarak seçmek isterseniz Ayakkabı Dünyası sizi yol arkadaşınızı bulmanız için bekliyor.

 

Uçak Yolculuklarının Vazgeçilmez Parçası: Kabin Boy Valiz

 

Yolculuğa uygun valiz seçerken muhakkak bir tane kabin boy valize ihtiyaç duyuluyor. Gerek az eşyayla seyahate gidecekler gerek de bagaja vermek istemediği eşyaları koymak için kabin boy valiz edinmek oldukça yararlı oluyor. Ayakkabı Dünyası'nda yer alan farklı markaların tarzınıza en uygun parçasını seçerek seyahatinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bavullarda kumaş ya da sert kapak seçenekleri bulunuyor. Küçük boy valizinizi seçerken ihtiyaçlarınıza uygun seçimler yapmanızda fayda bulunuyor. Örneğin; sürekli valize ekleme yapma ihtiyacı duyuyorsanız önünde gözleri olan kumaşı tercih etmeniz daha yararlı olurken tüm eşyalarınızın bavulun iç kısmında yer almasını istiyorsanız sert kapaklı valizleri seçebilirsiniz.

 

Seyahatlerde Tekerlekli Valiz Taşımayı Sevmeyenlerin Tercihi Ondan Yana!

 

Rahatından asla ödün vermeyenler, büyük bavullarla uğraşmak istemeyenler için eşyaları taşımayı kolaylaştıran geniş hazneli seyahat çantaları oldukça kullanışlı oluyor. Tekerlekli valiz taşımayı sevmeyenler için iyi bir alternatif olan seyahat çantalarının küçük, orta ve büyük boy seçenekleri bulunuyor. Valizi her an elinin altında olsun isteyenlerin, ayrıca bir çanta taşımak istemeyenlerin tercihi seyahat çantalarından yana oluyor. Günlük tarzınıza uyum sağlayacak klasik ve şık modellere sahip seyahat çantaları farklı fiyat seçenekleriyle Ayakkabı Dünyası'nda.

 

Uzun Soluklu Seyahatlerin Olmazsa Olmazı: Büyük Boy Valiz

 

Tatillerde, iş seyahatlerinde, aile ziyaretlerinde, taşınırken kadınların en büyük kurtarıcısı büyük boy valizler oluyor. Seyahatlerde eşyalar arasında seçim yapamayanlar çareyi hepsini yanına almakta buluyor. Hazne genişliğiyle ön plana çıkan büyük boy valizler, annelerin ve ailesiyle seyahate çıkacak kadınların da tercihi oluyor. Seçkin markaların sert kırılmaz valiz seçenekleri olduğu gibi kumaş seçenekleri de Ayakkabı Dünyası'nda bulunuyor. Birçok marka, renk ve modele sahip valizlerde herkese uygun bir seçenek bulunuyor, tek yapmanız gereken ise hangisini almak istediğinize karar vermek oluyor.

 

Haftasonu Kaçamağına Bire Bir: Orta Boy Valiz

 

Bazı yolculuklar kısa sürecek olsa bile birçok şeye ihtiyaç duyulduğu gerçeği değişmiyor. Geniş bir iç hazneye sahip olan orta boy valiz birçok kadının hafta sonu tatilinde yol arkadaşı oluyor. Tekerlekli ya da elde taşınabilir seçenekleri bulunan orta boy valizlerden hangisini seçeceğiniz ise size kalıyor. Birçok renk ve modele sahip bavul seçenekleriyle seyahatiniz canlanıyor, stilinize farklı bir soluk geliyor. İstediğiniz bavul modelleri ve fiyatlarına Ayakkabı Dünyası'ndan ulaşabilir, dilediğiniz valizi satın alarak bu seyahatinizdeki yol arkadaşınızı seçebilirsiniz. 

 

Tekerlekli Valiz Sevenler İçin: Valiz Aksesuarları

 

Kadınlar için valizlerde tekerlekli seçenekler hem çok fazla seçenek bulunmasıyla hem de kullanışlı olmasıyla ön plana çıkıyor. Kullanışı oldukça rahat olan dört tekerlekli valizlerin daha az kirlenmesi için valiz kılıflarına başvuruluyor. Valiz kılıfları sayesinde hem valizinizi kirlenmekten koruyabilir hem de tarzınıza uygun bir görünüm yakalayabilirsiniz. Valizlerinizi kişiselleştirmek için kılıfların yanı sıra valizinize kartlık takarak hem valizinizin kaybolmasını önleyebilir hem de kişisel bir görünüm sağlayabilirsiniz.

 • Marka

  Marka

  Temizle
  • Pierre Cardin
  • Nike
  • MyValice
  • U.S. Polo Assn.
  • adidas
  • Lumberjack
{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ ] } } }
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.