{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
150 TL ve üzeri siparişlerde KARGO BEDAVA!

Filtreler :

FİLTRELERİ KALDIR
 • RENK

 • MARKALAR

 • Cinsiyet

 • Fiyat

Woly

(48 ürün bulundu)
Siyah Deri Boyası
Ayakkabı Koku Giderici
Siyah Süet Nubuk Sprey
Parfümlü Lateks Taban
Koyu Kahve Deri Boyası
YARIM LATEKS TABAN 1808
ACTIVE UNLIMITED 3D TABAN W.6117 36-47
Kahve Süet ve Nubuk Spreyi
Natürel Deri Boyası
Alüminyum Yün Taban
Naturel Süet ve Nubuk Spreyi
Kremit Deri Cam Boya
Açık Kahve Deri Boyası
Naturel Likit Deri Boyası
Deri Parlatıcı Sünger
Deri Taban
MICRO FX TABAN W.6112 36-47
Lacivert Süet ve Nubuk Spreyi
Koyu Kahve Deri Boyası
Naturel Süet ve Nubuk Sprey
Taba Deri Boyası
Mavi Deri Boyası
ANTI-SHOCK PLUS 3D TABAN W.6111 36-47
(48 ürün bulundu)

1931 yılından bu yana ayakkabı bakım ürünleri konusunda faaliyet gösteren Woly, dünyanın her yerinde ayakkabı bakımı konusunda önde gelen markalardan sayılıyor. Her ayakkabının materyal yapısına özel bakım ve koruma ürünleri tasarlayan marka, ayakkabıların uzun ömürlü olmasına katkıda bulunarak ayakkabının dış ve iç yüzeylerini olumsuz etkenlerden koruyor. Süet ayakkabı boyası gibi bulunması oldukça güç olan ayakkabı bakım malzemelerini dahi sizlerle buluşturan Woly, hem spor ayakkabılar hem de klasik tarzdaki ayakkabılar için bakım seçenekleri sunuyor. 

Woly: Ayakkabı Bakımında Üstün Kalite

Ayakkabı bakımında seçkin ürünler sunan Woly; ayak sağlığını, vücut dengesini ve duruş yapısını olumlu yönde etkileyen iç taban destekleri de üretiyor. Özellikle lostra ürünleri konusunda seçkin alternatifler sunan marka, süet ayakkabı fırçaları, süet spreyleri, çeşitli renklerde deri ayakkabı boyaları, ayakkabı kalıpları, nubuk ayakkabı boyası, lateks yarım ya da tam tabanlar, süet ayakkabı boyası, ayakkabı koku giderici ürünleri, süet silgisi, deri temizleme jelleri, ayakkabı cilaları ve daha çok sayıda ürün seçeneğiyle ayakkabı bakımında çok çeşitli özel bakım malzemeleri sunuyor.

Woly Ayakkabı Boyası ile Ayakkabınızın Renk ve Dokusunu Koruyun

Dış zeminlerle ve açık hava koşullarıyla uzun süre karşı karşıya kalan ayakkabılar, mevsim geçişlerine göre günlük ya da haftalık olarak bakıma ihtiyaç duyuyor. Belirli zaman aralıklarıyla temizliği ve bakımı yapılan ayakkabılar, diğer ayakkabılara göre daha uzun ömürlü kullanım sunabiliyor. Woly; mavi, lacivert, kahverengi, siyah gibi deri ayakkabılarda sıklıkla kullanılan renklerde boya seçenekleri sunuyor. Özellikle az bulunan lacivert ayakkabı boyası çeşitlerine Woly ürünleriyle ulaşılabiliyor. Diğer ayakkabı renkleri için ise şeffaf bakım ve parlaklık veren ayakkabı cilaları üretiliyor. Boyaların kıvamları, çok katı ya da likit olmak üzere iki farklı türde sunuluyor. Woly su geçirmez sprey ürünleri ise hem deri hem süet ayakkabı yüzeylerine uygulanarak yağışlı havalarda oluşan lekelenmeleri engelliyor. 

Woly Spor Ayakkabı Bakım Ürünleri 

Spor ayakkabılar için ise Combi Cleaner adı verilen tekstil temizleme spreyleri bulunuyor. Bu spreyler, spor ayakkabılar üzerine uygulandığında lekeleri yok etme görevi üstleniyor. Ayrıca, oluşturduğu koruma tabakası sayesinde daha sonra ortaya çıkacak olan leke oluşumlarını da engelliyor. Kullanmadan önce çalkalanması gereken bu ürünler, ayakkabılara sünger ya da bez yardımıyla uygulanabiliyor. Woly'nin tasarladığı Combi Cleaner ürünleri, hakiki deri ve suni deri ürünlerde kumaş ayakkabılarda ve her renkte ayakkabıda kullanılabiliyor. 

Taban desteği ürünleri arasında ise özel yastıklama özellikleri bulunan ayakkabı tabanı seçenekleri de görülebiliyor. Woly ayakkabı tabanlığı ürünleri, görünüm açısından mükemmel; ancak rahatlık konusunda yetersiz olan ayakkabıların da rahatlık sunmasını sağlıyor. Woly ayakkabı bakım ürünleri arasında ahşap kalıplar da bulunuyor. Ahşap kalıplar, hem ayakkabı temizliği ve bakımı sırasında hem de ayakkabıların kullanım dışı kalması durumunda kullanılabiliyor. Bu ürünler sayesinde ayakkabıların kalıpları bozulmuyor ve saya yüzeylerinde kırılmalar ve şekil bozuklukları oluşması engelleniyor. 

Woly Ayakkabı Boyası Nasıl Kullanılır? 

 • Woly ayakkabı boyası, deri ayakkabılar için özel mineraller, cilalar ve bakım ürünleri içerir. Bu sayede Wolly deri boyası uygulanan ayakkabılar, mükemmel bir parlaklık kazanır ve ayakkabı dokusunda iyileşme gözlenir.
 • Öncelikle ayakkabı dokusunun ve hatlarının tam olarak ortaya çıkabilmesi için varsa kalıp kullanılmalıdır. Kalıp yoksa poşet ya da gazete gibi malzemeler buruşturularak ayakkabının burun bölümüne itilmelidir. 
 • Deri ayakkabılar boyanmadan önce mutlaka temizlik yapılmalı ve ayakkabılar, leke ve toz gibi kirlerden arındırılmalıdır. Bu işlem sırasında, kesinlikle herhangi bir deterjan uygulaması yapılmamalı; ayakkabı, çok hafif nemli bir bez yardımıyla oldukça hafif bir şekilde silinmelidir. Aksi hâlde deri yüzey zarar görebilir. Silme işlemi sonrasında yeterli miktarda ayakkabı boyası alınarak sünger yardımıyla ayakkabı yüzeyine nazikçe uygulanmalıdır.
 • Boya uygulaması sırasında dairesel hareketler yaparak boyanın ayakkabı yüzeyine iyice yedirilmesi sağlanmalıdır. Boya işlemi bittiğinde ayakkabı boyası kurumaya bırakılmalıdır. Ardından parlatmak gerekliyse ayakkabı cilası uygulaması yapılabilir. Woly Shoe Cream çeşitleri parlaklık konusunda üst düzey performans gösterir. 

Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.