Secure Checkout Secure Checkout
Ayakkabı Dünyası

Spor Ekipmanları

FİLTRELEME
Cinsiyet
  • Kadın
  • Unisex
  Kategori
   • Aksesuar
   Marka
    • adidas
    • Tryon
    Renk
     • Beyaz
     • Pembe
     • Renksiz
     • Turuncu
     7 ürün bulundu.
     • grid-4
     • grid-3
     Tryon Pembe Atlama İpi JR-100
     • 64,99 TL
     Tryon Renksiz Atlama İpi JR-100
     • 64,99 TL
     Tryon Turuncu Yüzücü Gözlüğü YG-2030
     • 164,99 TL
     adidas Tıro Clb Beyaz Unisex Futbol Topu HT2430
     • 849,00 TL
     adidas IN9375 EURO24 CLB
     • 919,00 TL
     Tryon Pembe Yüzücü Gözlüğü Seti YGS-2060
     • 169,99 TL
     adidas IN9371 EURO24 CLB
     • 919,00 TL

     Spor Ekipmanları

     Spor Ekipmanları, çeşitli egzersizler ve sportif faaliyetler sırasında gereksinim duyulan aktivite gereçlerindendir. Zengin ürün konseptiyle öne çıkan Ayakkabı Dünyası’nda yerini alan spor ekipmanları arasından ihtiyacınıza ve zevkinize hitap eden alternatifleri değerlendirmeniz mümkündür. Amatör ya da profesyonel kullanıcıların yaşamını kolaylaştıran ürünler, çalışmaların ya da hareketlerin yapılmasında önemli konfor sunar. Aynı zamanda kullanışlı yapıları ve ergonomik tasarımlarıyla dikkat çeken ürünler, sağlıklı yaşam uygulamalarını destekler. 

     İp atlama hareketleri ile güçlendirilen egzersiz programları, hem metabolizmanın yağ yakmasına hem de fit kalmaya yardımcı olur. Seçkin markalar tarafından üretilen yüzücü gözlüğü alternatifleri, kaliteli ve ergonomik yapılarıyla öne çıkar. Ürünler, yüzme ve dalış uygulamaları sırasında rahat görmeyi sağlamakla birlikte, aynı zamanda gözlerin yanmasını önleme konusunda oldukça etkilidir. Kumaş, silikon, bez yüzücü bonesi çeşitlerinin yer aldığı geniş ürün yelpazesi ise kullanıcıların seçim yapma şansını artırır. Modeller, havuz ve deniz ortamlarında gerçekleştirilen yüzme aktivitelerinde önemli konfor sunar.  

     Spor Ekipmanları Çeşitleri

     Kullanım alanları ve amaçları değişkenlik gösteren spor ekipmanları kullanıcıların spor, egzersiz ve aktivite çalışmalarında rahatlık sunar. Kimi zaman hareket etme özgürlüğü sağlayan modeller kimi zaman da hijyen koşullarına elverişli bir ortam yaratır. Kadın ve erkek yüzücü bonesi olarak geliştirilen tasarımlar, yüzücülerin su içerisinde rahat etmesine yardımcı olur. Ayrıca yüzme sırasında hızlı hareket etme imkânı sunan ürünler arasında su geçirmez havuz bonesi seçenekleri de yer alır. Bu sayede saçların klorlu havuz suyu, güneş ya da tuzlu deniz suyu faktörlerinden korunması oldukça kolaylaşır. 

     İlk kez bone takacak olanlar ya da ürünü takma konusunda birtakım zorluklar yaşayanlar “Havuz bonesi nasıl takılır? sorusunu merak edebilir. Bu durumda boneyi iki yanından tutarak başınızı hafifçe öne eğdikten sonra alnınızdan arkaya doğru kolayca geçirebilirsiniz. Başınıza oturduğundan emin olduğunuz yüzme bonesi içerisinde saçlarınızı eşit biçimde dağıtmanız yeterlidir. 

     Suyun içerisinde etrafın rahatça görülmesine olanak tanıyan yüzücü gözlükleri kalite, tasarım ve renk yönünden zengin alternatifler sunar. Dalış aktivitelerinde bulunanların öncelikli tercihleri arasında yer alan tasarımlar, profesyonel ve amatör yüzücülerin de olmazsa olmazıdır. Suyun içerisinde görme ve hareket konforunu artıran ürünler, özellikle göz hassasiyeti olan yüzücülerin de korunmasına yardımcı olan yapısıyla öne çıkar. Yüzücü gözlüğü tavsiye yorumlarını inceledikten sonra, kendiniz ve sevdikleriniz için en ideal seçimi yapmanız mümkündür. 

     Kardiyo egzersizlerinin önemli spor ekipmanlarından biri olarak öne çıkan atlama ipleri, kullanıcıların farklı çalışma konseptlerine destek verir. Atlama ya da sıçrama hareketleri esnasında vücudun neredeyse tamamının çalışmasını sağlayan tasarımlar silikon, örme ip ve çelik atlama ipi olacak şekilde, farklı materyal çeşitliliğine sahiptir. Koordinasyon, denge ve refleks duyularının gelişmesine yön veren ağırlıklı atlama ipi seçenekleri, dayanıklılığın artmasına yardımcı olur.

     Spor Ekipmanları Özellikleri

     Yüzücü havuz bonesi olarak tasarlanan ekipmanlar, aynı zamanda deniz aktivitelerinde de kullanılabilir. Yüzerken rahat hareket etmeyi sevenlerin tercihleri arasında öne çıkan bez havuz bonesi, yumuşak ve kullanışlı yapısıyla beğeni kazanır. Bez materyalli tasarımlar, yüzme havuzlarında yapılan aktiviteler sırasında saçların suya karışmasını önlemek için oldukça idealdir. Su geçirmez yüzücü bonesi, sık kullanıma uygun kalitesiyle dikkat çeken tasarımlar olmakla birlikte, klorlu yüzme havuzu sularının ya da tuzlu deniz suyunun saçları aşındırma olasılığını ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Kullanıcıların sıklıkla yöneldiği yüzücü bonesi silikon modelleri ise soft ya da canlı renkleri ile yoğun beğeni kazanır. Yüzme ve dalış aktivitelerine yeni başlayanlar “Yüzücü bonesi nasıl takılır?” hakkında bilgi sahibi olmak isteyebilir. Başın alın bölgesinden arkaya doğru takılması gereken ürünlerin başa yerleştirme yöntemi kadınlarda biraz farklılık gösterir. Bu nedenle “ Kadın havuz bonesi nasıl takılır?” araştırması yapanlar için ürünü başınıza geçirdikten sonra uzun saçların bone içerisinde eşit dağıtılarak yerleştirilmesi gerektiği söylenebilir. “İp atlama yağ yakar mı?”  konusunda bilgi sahibi olmak isteyenler oldukça fazladır. Uzmanlar tarafından yapılan açıklamalara göre, günde ortalama bir saat ip atlayanların yaklaşık 800 ila 100 kalori yaktığını ifade eder. “Atlama ipi boyu nasıl ayarlanır?”, sorusuna verilebilecek cevap ise şu şekildedir. Atlama ipinin tam ortasını iki ayağınızın altına gelecek şekilde yerleştirdikten sonra, ipin tutma yerlerinin göğüs hizasına gelmesi yeterlidir.

     Spor Ekipmanları Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

     Spor ekipmanları, profesyonel ve amatör sporcular ile düzenli egzersiz programı uygulayanlar için pek çok avantajı beraberinde getirir. Ürünlerin Aktiviteleri kolaylaştıran, performansı destekleyen ve konfor sunan avantajlarını aşağıdaki listeden inceleyebilirsiniz: 

     • Egzersiz esnasında eforun ve hızın ayarlanmasına imkân sunan sayaçlı atlama ipi sayesinde ip atlama sayısını ölçebilir, kalori ve yağ yakma seviyesini kontrol altında tutabilirsiniz.

     • Kaliteli ve sağlam yapılı ip atlama matı sayesinde hem ip atlayabilir hem de pek çok egzersizi beraberinde yapmanıza olanak tanır.

     • Zorlu ve kondisyon gerektiren egzersiz programlarının performansını daha etkili kılmak üzere geliştirilen ağır atlama ipi seçenekleri tercih edilebilir.

     • Numaralı gözlük kullanan profesyonel yüzücülerin performansını eksiksiz hale getiren numaralı yüzücü gözlüğü, görme problemi yaşayan dalış tutkunları için de idealdir.

     • Yüz anatomisi ile uyumlu olarak geliştirilen ve buğu önleyici iç katmanla optimize edilen profesyonel yüzücü gözlüğü, aktivite performansının ve konforunun artması bakımından oldukça etkilidir.

     • Yüzme sporuyla yakından ilgilenenlerin havuz ya da deniz sularında rahatlıkla kullanabileceği su geçirmez havuz bonesi sayesinde klorlu ya da tuzlu sular nedeniyle saçlarda oluşabilecek deformasyonun önüne geçilir.

     • Yüzme havuzlarındaki hijyen kurallarına uyumlu, pratik ve ergonomik kullanım olanağı sunan yapılarıyla öne çıkan kumaş havuz bonesi çeşitleri, saçların suya dökülmesini engeller.  

     Spor Ekipmanları Fiyatları

     Dünyanın önde gelen markalarının üretim ve hizmet politikaları çerçevesinde şekillenen deniz gözlüğü fiyatları değişkenlik gösterir. Modellerin materyal kalitesine ve tasarım detaylarına göre belirlenen yüzme gözlüğü fiyat skalası, amatör ve profesyonel ürün gruplarına göre hazırlanır. Ayrıca markaların müşteri memnuniyeti odaklı stratejileri doğrultusunda uygulanan indirim ve kampanya alternatifleri, kullanıcıların hem seçim hem de memnuniyet aşamasında etkili olur.  

     İp atlama egzersizi yapmaktan hoşlananlar için özel olarak tasarlanan modeller arasında sayaçlı, ağırlıklı ve profesyonel ürün alternatifleri bulunur. Kullanıcıların beklentilerini karşılayan niteliklerde geliştirilen atlama ipi çeşitlerini tercih edenler, sezona özel kampanya alternatiflerinden yararlanabilir. Havuz saç bonesi tercihi konusunda materyal kalitesine ve renk detaylarına öncelik verilebilir. Standart ebatlı tasarımların yanı sıra kafa ölçüsüne uygun kalıp ölçülerini dikkate almanızda yarar bulunur. Silikon havuz bonesi ile kumaş modellerin üretiminde kullanılan materyal türleri farklı özelliklere sahip olduğu için fiyat yönünden de değişkenlik gösterir.

     Maksimum performans gerektiren çalışmalarda tercih edilen, profesyonel atlama ipi çeşitleri için cazip indirim fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. En iyi yüzücü gözlüğü başta olmak üzere ihtiyacınız olan tüm spor ekipmanları için Ayakkabı Dünyası’nın geniş ürün yelpazesine göz atabilirsiniz. Ayrıca aksesuarlar arasında yer alan deniz gözlüğü lastiği seçenekleri sayesinde, uzun ömürlü bir ekipman kullanımı gerçekleştirilmesi olanaklıdır.