{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }

Filtreler :

FİLTRELERİ KALDIR
 • RENK

 • MARKALAR

 • Beden

 • Cinsiyet

 • Fiyat

Benetton

(45 ürün bulundu)
Siyah Kalem Kutusu

Benetton Siyah Kalem Kutusu

KAZANCINIZ %6
37.25 TL 34.99 TL
Kız Çocuk Pembe Matara

Benetton Kız Çocuk Pembe Matara

KAZANCINIZ %8
108.95 TL 99.99 TL
Yeşil Sırt Çantası

Benetton Yeşil Sırt Çantası

KAZANCINIZ %14
209.95 TL 179.99 TL
Lacivert Erkek Çocuk Kalem Kutusu

Benetton Lacivert Erkek Çocuk Kalem Kutusu

KAZANCINIZ %17
29.99 TL 24.99 TL
Çok Renkli Sırt Çantası

Benetton Çok Renkli Sırt Çantası

KAZANCINIZ %11
202.45 TL 179.99 TL
Çok Renkli Kalem Kutusu

Benetton Çok Renkli Kalem Kutusu

KAZANCINIZ %19
37.25 TL 29.99 TL
Sarı Kız Çocuk Sırt Çantası

Benetton Sarı Kız Çocuk Sırt Çantası

KAZANCINIZ %25
159.95 TL 119.99 TL
Kız Çocuk Mor Sırt Çantası

Benetton Kız Çocuk Mor Sırt Çantası

KAZANCINIZ %13
172.75 TL 149.99 TL
Erkek Çocuk Mavi Sırt Çantası

Benetton Erkek Çocuk Mavi Sırt Çantası

KAZANCINIZ %4
146.45 TL 139.99 TL
Pembe Kız Çocuk Sırt Çantası

Benetton Pembe Kız Çocuk Sırt Çantası

KAZANCINIZ %4
146.45 TL 139.99 TL
(45 ürün bulundu)

Benetton

Benetton’un kadınlar, erkekler ve çocuklar için sunduğu birbirinden renkli, kaliteli ve kullanışlı tasarımlarına Ayakkabı Dünyası ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. İstediğiniz Benetton ürününü detaylı inceleme fırsatı yakalayarak, beğendiğiniz ürüne tek tıkla ulaşabilirsiniz.

 

Benetton ile Hayatınıza Renk Katın

 

Benetton, yıllara dayanan marka bilinirliği ve kendine özgü stiliyle sadece giyim alanında değil aksesuar ve çantalarıyla da seyahatlerin, günlük yaşamın, birbirinden renkli okul eşyalarının da vazgeçilmezlerinden biri olmuştur. Hem kalitesiyle hem de kendine özgü tasarımlarıyla Benetton çanta çeşitleri, şimdi Ayakkabı Dünyası güvencesiyle de sizlere sunulmaktadır.

 

Çocukları İçin Her Zaman En İyisini İsteyenlere

 

Her yeni okul sezonuyla birlikte çocukların da vazgeçilmez ihtiyaçları için yoğun arayışlar başlar. Çocuğunuz için her zaman en iyisini, en kalitesini seçmeye özen gösterirsiniz. En sevdiği renkler bir arada olduğunda onun için okul çantası, sadece bir okul çantası olmaktan çıkabilir ve kullanmaktan mutluluk duyduğu özel bir eşyaya dönüşebilir.

Benetton, yılların vermiş olduğu deneyimi, yüksek kalite anlayışı ve kuruluşunun ilk gününden bu yana önceliğini çocuk giyimi ve aksesuarlarına yansıtmasıyla moda dünyasının vazgeçilmezi hâline gelmiştir. Su matarasından kalem kutusuna, anaokulundaki ilk çantasından üniversiteye kadar uzanan tüm eğitim hayatı boyunca Benetton her çocuğun ve gencin yanında keyifle taşıyacağı çanta modellerini sunmaya devam etmektedir.

 

Doğru Okul Çantası Seçiminde Dikkat Edilecekler

 

Sırt çantası hangi boyutta olursa olsun dikkat edilmesi gereken en önemli husus, omuzlara ve omurgaya bindirilen yükün dengelenmesidir. Özellikle çocuğunuzun sağlığı ve güvenliği açısından sırt çantası satın alırken dikkat edilmesi gerekenler şu şekilde sıralanabilir:

 

 • Olabildiğince hafif sırt çantaları seçilmelidir. O nedenle çocuğunuz için seçeceğiniz çantanın boş ağırlığını mutlaka göz önünde bulundurmanız önerilir. Her türlü aksesuarın çanta ağırlığını ağırlaştıracak etki yaratacağını unutmamalısınız.
 • Çantanın pedler ile desteklendiğine dikkat edilmelidir. Pedler ile desteklenen bel ve omuz kısmı, bu bölgelere binen yükü azaltacaktır. Seçtiğiniz çantanın sırt pedi iyi olmalıdır. İnce olanlarda çantadaki sert objeler ya da kitap köşe uçları sırta batarak rahatsızlık verebilir.
 • Yaşı nispeten daha büyük çocuklarda ekstra bel kemeri, bele binen ağırlığı azaltmada faydalı olabilir.
 • Tekerlekli çanta modelleri, düz zeminlerde çekerek taşımaya da yardımcı olacağı için çocuğun yükünü azaltmada gereken desteği sağlayabilir.
 • Çift askılı sırt çantası seçmeye özen gösterilmelidir. Tek taraflı olanlar, yükü eşit dağıtamayacağından çocuğunuz için istenmeyen duruş bozukluğuna sebebiyet verebilir.
 • Okul çantasının olabildiğince hafif olmasına özen gösterin ve çantanın kilosunun çocuğunuzun kilosunun %15’ini aşmamasına dikkat edilmesi gerekir.
 • Tüm kullanımları göz önünde bulundurmanız yerinde olur. Okul çantasının çocuğunuzun ihtiyaçlarını tam olarak karşılıyor olmasına özellikle dikkat etmeniz önemlidir. Suluk gözü gibi bazı eşyalarını koymak için küçük bölmeler gerekebilir. Suyun dökülme riskine karşı su geçirmez bir astarı olup olmadığını kontrol edilmesinde de fayda vardır.
 • Teknoloji çağının vazgeçilmezleri ve öğrencilerin kendilerine özel tabletleri olabilir. Bu yüzden bilgisayarını, tabletini ve şarj aletlerini koyması için de özel bir bölüme ihtiyacı olabileceğinden bu gereksinimi karşılayacak farklı bölmelere sahip çantaları tercih etmeye çalışmanız gerekir.
 • Seçeceğiniz çantanın taban malzemesini dikkatlice incelemelisiniz. Gün içerisinde yere ya da sıralara bırakılan çantaların tabanının sağlam ve yıpranmaya karşı dayanıklı malzemelerden üretilmiş olması gerekmektedir.
 • Çanta seçiminde askıların geniş ve omuzlara rahatlık sağlayabilmesi için sünger destekli olmasına dikkat etmenizde yerinde olur.
 • Anaokuluna başlayacak çocuğunuz için özel tasarlanmış ilkokul çantalarına nispeten daha ufak hacimli tasarımları tercih edebilirsiniz.
 • Her çocuğun zevki ve geçeceği sınıfa göre gereksinimlerinin farklılık göstereceğini göz önünde bulundurmayı da unutmamalısınız.

Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.