{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
150 TL ve üzeri siparişlerde KARGO BEDAVA!
 • RENK

 • MARKALAR

 • Cinsiyet

 • Fiyat

(176 ürün bulundu)
%20 İNDİRİM Çocuk Siyah Ayakkabı

Lumberjack Çocuk Siyah Ayakkabı

124.99 TL 99.99 TL
%34 İNDİRİM KINETIX F-ZENRA SIYAH

Kinetix KINETIX F-ZENRA SIYAH

75.50 TL 49.99 TL
%36 İNDİRİM Kız Çocuk Fuşya Günlük Ayakkabı
%28 İNDİRİM Kız Çocuk  Ayakkabı

Lumberjack Kız Çocuk Ayakkabı

124.99 TL 89.99 TL
Kız Çocuk Lacivert Sneaker
Siyah Erkek Çocuk Sneaker
%20 İNDİRİM Çocuk Beyaz Sneaker

Lumberjack Çocuk Beyaz Sneaker

124.99 TL 99.99 TL
%18 İNDİRİM Kız Çocuk  Ayakkabı

Kiddo Kız Çocuk Ayakkabı

169.99 TL 139.99 TL
%38 İNDİRİM Erkek Çocuk  Ayakkabı
%50 İNDİRİM Kız Çocuk Fuşya Sneaker
%12 İNDİRİM Kız Çocuk Pembe Sneaker

Lumberjack Kız Çocuk Pembe Sneaker

112.99 TL 99.99 TL
%20 İNDİRİM Kız Çocuk  Ayakkabı

Kinetix Kız Çocuk Ayakkabı

112.99 TL 89.99 TL
Kız Çocuk Pembe Sneaker
Kız Çocuk Sneaker
Erkek Çocuk Sneaker
%26 İNDİRİM Erkek Çocuk Lacivert Sneaker

Spider man Erkek Çocuk Lacivert Sneaker

134.99 TL 99.99 TL
%22 İNDİRİM Erkek Çocuk  Ayakkabı

Kinetix Erkek Çocuk Ayakkabı

89.99 TL 69.99 TL
%19 İNDİRİM Kız Çocuk  Ayakkabı

Lumberjack Kız Çocuk Ayakkabı

134.99 TL 109.99 TL
%30 İNDİRİM Erkek Çocuk  Ayakkabı

Spider man Erkek Çocuk Ayakkabı

99.99 TL 69.99 TL
Erkek Çocuk Siyah Sneaker
%20 İNDİRİM Erkek Çocuk Gri Sneaker

Spider man Erkek Çocuk Gri Sneaker

99.99 TL 79.99 TL
%43 İNDİRİM Kız Çocuk Beyaz Sneaker
Erkek Çocuk Lacivert Sneaker
%33 İNDİRİM Kız Çocuk Gümüş Sneaker

Çocuk Sneaker

Ayakkabı seçimi, herkes için hayli önemli olmakla birlikte çocuklar söz konusu olduğunda çok daha fazla özen gerektirir. Çünkü uygun olmayan ayakkabının çocuk gelişimini olumsuz etkileyebileceği, yapılan araştırmalarda elde edilen bulgular arasındadır. Bu nedenle bilinçli ebeveynler, ayakkabı seçimine ekstra hassasiyet göstererek iki kez düşünürler. Ayakkabı Dünyası, belirli kalite kriterleri doğrultusunda çocuklar için uygun olarak üretilmiş çocuk sneaker çeşitlerini ebeveynlerin ve çocukların beğenisine sunar.

Renk Renk Çeşit Çeşit Sneaker

Günümüzde satın alınan her türlü üründe ilk olarak görsellik aranır. Çünkü ilk izlenimde insanlar üzerinde her şeyin öncelikle güzelliği etki bırakır. Özellikle de alınan ürün giyim sektörünün bir parçası ise görünüm, daha da önem kazanır. Ayakkabı Dünyası, kız çocuk sneaker modellerini kız çocuklarının beğenisinde etkisi olan belli başlı unsurları göz önünde bulundurarak seçer ve satışa sunar. Rengârenk modellerin yanı sıra süse düşkün kız çocuklarını cezbedecek gösterişli modeller de seçenekler arasında bulunur. Kız çocuklarının sevdiği Elsa gibi karakterler de ayakkabıları daha ilgi çekici kılar. Yine erkek çocuk sneaker modelleri; pembe, mor gibi kız çocuğuna özgü olan renkler dışında geniş renk çeşitliliğine sahiptir. Pepe, Spiderman gibi erkek çocuklarının dünyalarında oldukça yer etmiş karakterler, çocuk sneaker modelleri üzerinde hayli güzel ve etkileyici durur. İlkokul çağında olan ve ayakkabısını bağlamayı öğrenen çocuklar için bağcıklı sneaker'lar ideal durumdayken, daha küçük çocuklar için cırt cırtlı modeller rahatlıkla tercih edilebilir. Yine üst kısmında lastik bulunan sneaker'lar da kolaylıkla giyilebilen modellerdendir. 2019 çocuk sneaker modelleri, çok daha modern tasarımlıdır ve insanların ayakkabılardan beklentileri konusunda yapılan titiz bir çalışmalar neticesinde üretilmiştir. 

Nefes Alabilen, Yormayan Sneaker'lar

Ayakkabılarda en önemli özelliklerden biri de terleme yapmamasıdır. Bu özellik, tamamen ayakkabı yapısından ve kullanılan malzemelerden kaynaklanır. Ayakkabı Dünyası'ndaki tüm çocuk sneaker modelleri kaliteli malzeme kullanımı nedeniyle hava alır. Öte yandan yumuşak tabanı ile ayağı ağrıtmaz ve uzun süreli kullanımda bile çocukları yormaz. Taban malzemesi, ayakta oluşan basıncın ayağa eşit olarak dağılmasını sağlar ve böylelikle tüm yükün ayağın tek bir noktasına binmesini engeller. Sneaker'lar, esnek oluşları sayesinde rahat hareket imkânı sağlar ve günlük yaşama ek olarak spor aktivitelerinde de çok rahat kullanılabilir. Burunlarının dar olmaması neticesinde çocukların parmaklarını rahatlıkla hareket ettirebilmelerine izin verir. Özellikle erkek çocuklarının oldukça sert olan futbol topu ile sık sık oynamaları bir sorun teşkil etmez. Çünkü sneaker'lar, dayanıklı yapılarından dolayı kolay yıpranmaz ve uzun bir süre kullanılmaya devam edilir. Bileği saran sneaker'lar, çocuklarda oyun oynarken ya da spor yaparken meydana gelebilecek burkulma ve yaralanmaları önler.

Sneaker fiyatları, Ayakkabı Dünyası ayrıcalığı ile bütçe sarsmayacak düzeyde seyreder. Belirlenen fiyatlar, sneaker'ların ebeveynlerde ve çocukta bırakacağı hoşnutluk ile uzun süre deforme olmadan kullanılabileceği göz önünde bulundurulduğunda oldukça makuldur.

Çocuklar İçin Sneaker Seçimi Nasıl Olmalı?

 • Taban malzemesinin yumuşak; sneaker'ın esnek olmasına dikkat edilmeli.
 • Gelişim açısından problem oluşturmaması adına ayak ucunda hafif bir boşluk bulunmasına özen gösterilmeli.
 • Ayağı sıkmayan, ancak ayağın arka kısmını kavrayan sneaker'lar tercih edilmeli.
 • Ayaklar gün içindeki hareketlilikten dolayı bir müddet sonra şişeceği için ayakkabı seçimi akşam saatlerinde yapılmalı.

Siz de kalitesi konusunda endişe duymadan ve gönül rahatlığı ile ayakkabı almak istiyorsanız, Ayakkabı Dünyası'nın sizin ve çocuğunuzun memnuniyeti için seçkin markalardan derlediği sneaker modellerini inceleyebilir; dilediğiniz modele güvenli alışveriş ve taksitli ödeme kolaylığı ile sahip olabilirsiniz.


Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.