Secure Checkout Secure Checkout
Ayakkabı Dünyası

Puma Sırt Çantası

FİLTRELEME
Cinsiyet
  • Unisex
  Kategori
   • Çanta
   • Sırt Çantası
   Marka
    • Puma
    Renk
     • Gri
     • Siyah
     4 ürün bulundu.
     • grid-4
     • grid-3
     Puma Buz Unisex Gri Sırt Çantası 07913640
     • 1.250,00 TL
     Puma Team Goal Siyah Unisex Sırt Çantası 07685503
     • 729,90 TL
     Puma Fundamentals Siyah Unisex Spor Çantası 07923701
     • 1.150,00 TL
     • 749,99 TL
     Puma Individual Rise Unisex Siyah Sırt Çantası 07932203
     • 669,99 TL

     Puma Sırt Çantası Modelleri Nelerdir?

     Okul sıralarından sokak modasına taşınan sırt çantası modelleri spordan ilham alan Puma estetiği ve üstün kalitesi ile öne çıkar. Puma’nın çocuk, kadın ve erkek sırt çantası modelleri günlük yaşam tarzına uyacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Çeşitli boyutlarda sunulan sırt çantaları ihtiyacın olan tüm temel eşyaları ve daha fazlasını kolayca barındırabilir. Spora, seyahate, okula, ofise veya günlük aktivitelere giderken kullanabileceğin çok farklı sırt çantası modelleri mevcuttur. Aşağıda ailedeki herkesin ihtiyacına uygun tasarımları keşfedebilirsin. 

     Küçük Sırt Çantası

     Kompakt, şık ve pratik formuyla en sevilen sırt çantası modellerinin başında mini veya küçük modeller gelir. Küçük sırt çantası genellikle gündelik anahtar, telefon, cüzdan ve benzeri fazla yer kaplamayan eşyaları taşımak için idealdir. Bu küçük tasarımlar aynı zamanda çanta taşımaktan hoşlanmayan herkes tarafından kolaylıkla tercih edilebilir. Mini bayan sırt çantası modelleri casual tarza hoş bir vurgu eklediği için sokak modasında son derece popülerdir. Mini tasarımlar bazen sling tarzı çapraz şekilde de kullanılabilir. 

     Okul Sırt Çantası

     Sırt çantasıyla adeta özdeşleşen mekanların başında okul gelir. İlkokuldan üniversiteye kadar neredeyse her öğrenci belli dönemlerle sırt çantası konforunu ve rahatlığını yakalamak isteyebilir. Puma okul sırt çantası modelleri dersler için ihtiyaç duyulan her türlü, kitabı, defteri veya kırtasiye malzemesini güvenle saklamayı sağlar. Geniş ve çok yönlü olan bu çantalar genellikle birden fazla bölmeye sahiptir. Çok bölmeli sırt çantası modelleri aynı zamanda okul sonrası antrenman gibi ekstra zamanlarda da tüm eşyaları rahatlıkla sığdırabilir. Puma okul sırt çantası erkek ve kız öğrencilere özgü renk veya desenlerle aynı zamanda oldukça havalıdır. 

     Laptop Bölmeli Sırt Çantası

     Puma laptop bölmeli sırt çantası modelleri dışarıdan bakıldığında standart okul çantası modellerine benzeyebilir. Ancak bu ürünleri diğerlerinden ayıran en belirgin özellik dizüstü bilgisayar için özel korumalı ve güvenlikli bir bölmeye sahip olmalarıdır. Ayrıca bu sırt çantaları standart tasarımlardan biraz daha fazla bölme yer alabilir. Elektronik eşyaların şarj kablosu, kulaklık ve diğer ekipmanlar için ekstra alana ihtiyaç duyulacaktır. Laptop için sırt çantası satın alırken bilgisayarın boyutuna uyumlu bir tasarım olması son derece önemlidir. Emin olmak için öncesinde dizüstü bilgisayarı ölçebilir ve çantanın boyutu ile karşılaştırabilirsin. 

     Seyahat Sırt Çantası

     Seyahat ederken büyük ve yer kaplayan valizleri kullanmak istemeyenler için Puma seyahat sırt çantası harika bir alternatif olabilir. Bu tip modeller standart tasarımlardan çok daha büyük ve geniş kapasitelidir. Büyük sırt çantası genellikle havayollarının kabin boyu gereksinimlerine uygun şekilde üretilir. Bazı seyahat için üretilen modeller su geçirmez özellikleri ile kamp veya outdoor maceralarda da tercih edilebilir. Outdoor maceralar için seyahat çantası seçerken güvenle taşıyabilmek için göğsü veya beli saran aparatları olmasına dikkat etmek gerekir. Ayrıca tüm bölmeler güvenli olduğundan eşyalar hareket halindeyken rahatça taşınabilir. 

     İpli Sırt Çantası

     Puma ipli sırt çantası modelleri büzgülü bir kese formundaki minimal tasarımları ifade eder. Bu tip tasarımlar hafif ve kompakt yapıda olduğundan az eşya taşıman gereken anlarda son derece kullanışlıdır. Spor salonunda yedek kıyafet veya ayakkabı taşımak için son derece uygundur. Bu ürünler genellikle tek bir büyük bölmeden oluşur. Ayrıca genellikle ince ve hafif malzemelerden oluştuğundan kırılgan eşyaları taşımak için yeterince dayanıklı değildir. 

     Puma Sırt Çantası Modelleri Nasıl Seçilir?

     Ayakkabı Dünyası aktif yaşam tarzını benimseyen tüm erkek, kadın ve çocukların ihtiyaçlarını karşılayan harika bir Puma sırt çantası koleksiyonuna sahiptir. Kendin veya ailen için en iyi Puma sırt çantasını seçmek için aşağıdaki tüyolara göz atabilirsin:

     • Kullanım amacı: Puma sırt çantası modeline karar vermeden önce okul, seyahat veya gündelik gibi hangi amaçlar için kullanacağına karar vermen gerekir. Kullanım amacı boyut, malzeme ve bölme gibi pek çok özelliği etkileyecektir.

     • Malzeme: Puma sırt çantası kumaş, sentetik veya deri gibi malzemelerden üretilir. Deri sırt çantası erkek ve kadın modelleri şıklığı ve dayanıklılığı öne çıkar. Su geçirmez modeller ise seyahatlerde, outdoor aktivitelerde veya laptop taşırken kullanışlıdır.

     • Boyut: Çanta satın alırken hangi eşyaları taşıman gerektiğini göz önünde bulundurmak önemlidir. Seyahat veya spor için büyük boyutlu ve çok bölmeli çantalar öne çıkar. Moda veya günlük kullanımlarda ise mini tasarımlar yeterlidir. 

     • Bölüm: Puma, sırt çantaları tek veya büyük bölmeden çok bölümlü tasarımlara kadar pek çok farklı tarzda olabilir. Tüm eşyalarını organize ve güvenli tutmak isteyenler için çok bölmeli sırt çantaları idealdir. Hafif ve kompakt eşyalar için tek bölme yeterli olabilir. 

     • Renk: Puma’nın geniş yelpazeli koleksiyonunda gri, beyaz, lacivert veya siyah sırt çantası gibi klasik tonların yanı sıra renkli tasarımlar da mevcuttur. Mavi ve yeşil sırt çantası gibi tasarımlar özellikle öğrencilerin veya spor giyimden hoşlananların dikkatini çekebilir. 

     Ayakkabı Dünyası, performans ve kaliteden ilham alan en şık Puma sırt çantası modellerini kadın, erkek ve çocuklara özel tasarımlarla sunar. Sen de kendin veya ailen için işlevsel ve havalı Puma sırt çantası modellerini Ayakkabı Dünyası ayrıcalıkları ile hemen satın alabilirsin!